Yeni doktor dizisi Hekimoğlu’nun yayınlanan tanıtım fragmanları sonrası sosyal medyada büyük ilgi gördü. Başarılı bir oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusuyla Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Peki, Hekimoğlu dizisi nerede çekiliyor? İşte, konu ile ilgili ayrıntılar…

HEKİMOĞLU DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hekimoğlu dizisinin fragmanlarının yayınlanmasıyla, dizinin nerede çekildiği merak edilen konular arasına girmişti. Dizinin fragmanlarından anlaşılamayan hastanenin neresi olduğunu açıklıyoruz. Hekimoğlu dizisi, Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde çekiliyor. Hekimoğlu dizisi ile Üniversitenin yaptığı bir sözleşme ile fakültenin bazı bölümleri, derslerin de olmadığı dönemlerde dizi çekimleri için kullanılacak.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi yer olarak ise İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. Okan Üniversitesi kampüsü içerisinde yer almaktadır. Burada belirtmesi gereken bir konu da dizinin çekimleri tüm tıp fakültesini kapsamamaktadır. Fakülte normal rutin işlerine ve hasta muayene işlerine devam etmektedir.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Hekimoğlu dizisinin 3’üncü tanıtım fragmanı da yayınlandı. Tanıtım fragmanları izlenen dizi izleyiciden büyük beğeni kazandı. Hekimoğlu’nun tanıtımı izleyiciyi heyecanlı bir bekleyişe sürükledi. Bunun yanında sosyal medyada paylaşılan görselleri de şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına girmeyi başardı.

Mucize doktor dizisinin çok beğenilmesinin ardından Hekimoğlu dizisi de beklentileri yükseltti. Daha şimdiden reytingleri zorlayacağa benziyor.