Gelin 54. bölüm izleyici tarafından heyecanla bekleniyor. Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 3. sezon ilk bölüm Eylül'de başlıyor. İstanbullu Gelin 54. bölüm izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Boranlar sezon finalinde felakete sürüklenirken 3. sezonda ise yeniden toparlanmaya başlayacaklar. İşte İstanbullu Gelin ile ilgili detaylar...

8 Haziran cuma günü sezon finali yapan İstanbullu Gelin 54. bölüm izleyiciler tarafından heyecanla beklenirken kanal yeni bölümün tanıtımını sosyal medyada paylaştı.İstanbullu Gelin 53.bölümde izleyiciler Boranlar'ın felaketine tanık olmuştu. İstanbullu Gelin 3. sezonda Boranların yeni bir başlangıca doğru adımlarını izleme imkanı olacak. İşteİstanbullu Gelin 3. sezon ilk bölüm tanıtımı ve yeni bölüme dair ipuçları...

İSTANBULLU GELİN 3. SEZON 54. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

İSTANBULLU GELİN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni sezon başlama tarihi henüz netleşmedi. Ancak Eylül ayında ekranda olması beklenen İstanbullu Gelin 54.bölüm yayın tarihi belli olur olmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

Dizinin başrol oyuncusu Aslı Enver, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Süreyya karakteri ile izleyicilerin beğenisini yakalayan Enver, ‘Az kaldıııı süre süre süre süreyyaaa’ notunu paylaştı.

İSTANBULLU GELİN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

İSTANBULLU GELİN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Fikret uçağın kargo bölümünde bulunan uyuşturucu nedeniyle tutuklanır. Bu durum Boran Şirketler grubunun hisse kaybetmesine sebep olmaktadır. Faruk detaylı bir araştırma ile komployu yapanı bulmaya çalışmaktadır. Adem ise Fikret’e karşı oynamaya devam etmektedir. Süreyya’nın kanamasının olması ise Boranlar’a bir şok daha yaşatacaktır. Faruk, İpek’in desteği ile komployu yapanın Adem olduğunu öğrenir ve önemli bir karar vererek Adem’in karşısına bir seçimle çıkar.

İSTANBULLU GELİN GENEL KONUSU NEDİR?

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Bursa’nın güçlü ve köklü bir ailesinin etrafında gelişen dillere destan bir aşk hikayesini konu alan “İstanbullu Gelin” in başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver kafede gerçekleştirilen çekimlerde uyumları ve neşeli tavırları ile dikkat çektiler. İkili çekim aralarında objektiflere gülümseyerek poz vermeyi de ihmal etmedi.

Gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek Ali Aydın tarafından senaryolaştırılan projenin, yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş birlikte yer alıyor.

İSTANBULLU GELİN'E FLAŞ TRASFER

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in 3. sezon hazırlıkları devam ederkenİstanbullu Gelin dizisinin kadrosuna Kaan Çakır da katıldı. Çakır, başarılı bir işadamı olan Okan Korkmaz'ı canlandıracak.

Kaan Çakır, son olarak Kanal D’de yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol almıştı.