Kaan Çakır İstanbullu Gelin'de hangi rolde oynayacak? Kaan Çakır kimdir? İstanbullu Gelin 3. sezon öncesi dizinin oyuncu kadrosuna iki önemli ismin katıldığı iddia edildi. Kaan Çakır'ın İstanbullu Gelin dizisinde işadamı Okan Korkmaz'ı canlandıracağı açıklandı. Peki dizinin yeni karakteri Okan Korkmaz kimdir? İşte İstanbullu Gelin hakkında son dakika gelişmeleri ve 3. sezon tanıtım fragmanı...

İstanbullu Gelin dizisi Star TV'de yayınlandığı ilk günden beri reyting yarışında birinciliği kimselere bırakmadı. Sevilen dizinin yenni sezonunda işadamı Okan Korkmaz fırtınası esecek.Okan Korkmaz'ı Kaan Çakır'ın canlandıracağı açıklandı. Kaan Çakır aynı zamanda Diriliş Ertuğrul dizisinde de Ögaday Hanı'a hayat verecek.

İstanbullu Gelin’in 3. sezon hazırlıkları devam ediyor. Dizinin kadrosuna yeni isimler ekleniyor. Usta oyuncu Meral Çetinkaya, Nihal Yalçın ve Ahsen Eroğlu’nun ardından dizinin kadrosuna Kaan Çakır'da eklendi.

OKAN KORKMAZ KİMDİR?

Meral Çetinkaya, Nihal Yalçın ve Ahsen Eroğlu’nun ardından, İstanbullu Gelin dizisinin kadrosuna Kaan Çakır da katıldı. Çakır, başarılı bir işadamı olan Okan Korkmaz'ı canlandıracak.

İSTANBULLU GELİN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KAAN ÇAKIR KİMDİR?

Kaan Çakır, 1 Şubat 1977 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Yunanistan Gümilcine’den muhacir olarak gelen bir ailenin ikinci oğludur. İlkokulu Yeşilköy Hamdullah Tanrıöven ilköğretim okulunda okudu. Daha sonra da ortaokulu ve liseyi İstek Vakfı Bilge Kaan Koleji’nde okuyarak 1995 yılında mezun oldu. 1995 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden 1999 yılında mezun oldu.
Kaan Çakır, 1996 – 1999 yılları arasında senaryosunu Nuran Devres ve Kubilay Zerener‘in yazdığı “Kara Melek” dizisinde Sanem Çelik, Ece Uslu, Mustafa Alabora, Zerrin Arbaş, Ziya Kürküt, Aliye Uzunatağan, Zehra Alptürk, Mehmet Ali Alabora, Kaan Çakır, Görkem Yeltan, Ebru Akel, Şenay Gürler, ile birlikte rol almıştır.

Kaan Çakır, 1996 yılında Dormen Tiyatro ile çalışmaya başladı. 1999 yılında yapımcısı Faruk Aksoy olan yönetmenliğini Zeki Ökten‘in yaptığı “Güle Güle” adlı sinema filminde Metin Akpınar, Yıldız Kenter, Eşref Kolçak, Zeki Alasya, Şükran Güngör, Haluk Bilginer, Ayşegül Aldinç, Nilüfer Açıkalın, Güler Ökten, Serra Yılmaz, Sevda Ferdağ, Ece Uslu, Mahmut Gökgöz, Zeynep Gülmez, İpek Tuzcuoğlu, Hazım Körmükçü, Nejat Birecik, Yüksel Aksu, Şebnem Özinal ile beraber rol aldı.

Kaan Çakır, 2003 yılında başrollerde Mehmet Aslantuğ, Ozan Güven ve Ahu Türkpençe‘nin oynadığı “Bir İstanbul Masalı” adlı dizide Necati karakterini canlandırırken Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Arsen Gürzap, Vahide Perçin, İsmail Hacıoğlu, Tomris İncer, Yasemin Çonka, Esra Ronabar ile birlikte oynadı.

2008 yılında yönetmenliğini Mehmet Güreli‘nin yaptığı ve Mehmet Ali Alabora, Alper Kul, Görkem Yeltan, Serkan Ercan ile birlikte oynadığı “Gölge” adlı filmde başrolde oldu.

Başak hanım ile evli olan Kaan Çakır’ın Ali (d.2008) adında bir oğlu vardır.

2011 yılında ailece Bodrum’a yerleşme kararı vererek oraya taşınmıştır. Bodrum’da ki bir okulun kurucularından oldu.

İSTANBULLU GELİN 3. SEZON 54. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

İSTANBULLU GELİN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin yeni sezon başlama tarihi henüz netleşmedi. Ancak Eylül ayında ekranda olması beklenen İstanbullu Gelin 54.bölüm yayın tarihi belli olur olmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

Dizinin başrol oyuncusu Aslı Enver, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Süreyya karakteri ile izleyicilerin beğenisini yakalayan Enver, ‘Az kaldıııı süre süre süre süreyyaaa’ notunu paylaştı.