Geçen hafta ekrana gelmeyen Kuruluş Osman’ın yeni bölümü nefesleri kesiyor. Allah-u Ekber nidaları yükseliyor. Esir altında tutulan Osman, “Yeryüzünde tek bir Türk kalsa bile, devletimiz töremiz yaşıyor demektir” diyerek düşmana karşı çıkıyor. Kuruluş Osman’yın yeni ve son bölümü karar.com’da…

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde Osman Bey, Salvador’un kurduğu pusu sonucu düşmanlar tarafından esir tutuluyor. İşkenceye uğrayan Osman Bey, “Yeryüzünde tek bir Türk kalsa bile, devletimiz töremiz yaşıyor demektir” diyor. Osman Bey’i bulmak isteyen Edebali, yola düşüyor. Yannis ise düzeni değiştirmek için her fırsatı kolluyor.

Osman Bey’in başına gelen olaylar sonrası Aygül, Bala Hatun’u suçluyor. Yönetmenliğini Fethi Bayram ve Ahmet Yılmaz’ın yaptığı, yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, Burak Özçivit’in başrol oyunculuğundaki Kuruluş Osman bu akşam 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bala Hatun’un şifasını arayan Osman, şifayı Yannis’ten alıp onu teşhir eder. Osman Bey, üzerine atılan cinayet iftirasından kurtulmuştur. Osman’ın bazı hareketleri Edebalı’nın hoşuna gitmez ve bu durumla ilgili Osman’la konuşmak ister. Osman ise tuzağa düştüğünün farkında değildir. Kendisini Edebalı’nın karşılayacağını sanan Osman, Yannis ile karşılaşır.

OYUNCULARI

Burak Özçivit – Karakter: Osman
Nurettin Sönmez – Karakter: Bamsı
Ragıp Savaş – Karakter: Dündar
Saruhan Ünel – Karakter: Alişar
İsmail Hakkı – Karakter: Samsar
Ayşegül Günay – Karakter: Zöhre
Alma Terzic – Karakter: Sofia
Emre Basalak – Karakter: Gündüz
Abdül Süsler – Karakter: Kalonoz
Eren Hacısalihoğlu – Karakter: Batur

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN