Lucifer 5. sezoniçin hazırlıklar sürüyor. Netflix'in sevilen dizisi Lucifer 5. sezonla ekranlara veda edecek. Netflix'in en çok izlenen yapımlarından biri olan dizi ilk 3 sezonuyla büyük ilgi gördükten sonra bu platforma dahil olmuştu. Peki Lucifer 5. sezon ne zaman yayınlanacak ve dizi ne zaman final yapacak?

Lucifer 5. sezon 2020 yılında yayınlanacak. 10 bölüm olacak 5. sezonda dizi final yapacak. Yeni sezonun ilk bölümünün yayınlanacağı tarih henüz açıklanmadı.

LUCİFER DİZİSİ KONUSU

Suç, drama ve fantezi türündeki dizinin4. sezonu 10 bölüm olarak yayınlandı. Tom Ellis hikayenin henüz bitmediğini söyleyerek 5. sezonun kapısını araladı.

Dizinin ana konusu şu şekilde:

Cehennemin Efendisi olmaktan bıkan şeytan, Los Angeles'a yerleşir, bir gece kulübü açar ve bir cinayet dedektifiyle ilişki kurar.

LUCİFER 4. SEZONDA NE OLDU?

Dizinin 4. sezonunda Chloe, Lucifer’e karşı hislerini itiraf ettikten sonra onun mecburen cehenneme dönmesi ikili arasındaki ilişkiye de ara verdirmiş oldu.

LUCİFER OYUNCU KADROSU

Dizinin oyuncu kadrosunda başrol Tom Ellis’e Lauren German,Lesley-Ann Brandt, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimler eşlik ediyor.

Lucifer dizisi ile ilgili tüm bilgilerehttps://www.netflix.com/tr/title/80057918adresinden ulaşabilirsiniz.

LUCİFER 4. SEZON FRAGMANI