Haberimizde Meleklerin Aşkı 10. bölüm izleyicileri için fragmanı bulabilirsiniz. Meleklerin Aşkı 9. bölüm izleme linki de yazımızda. Meleklerin Aşkı 10. bölümde Yağmur sonunda bindiği taksiden avazı çıktığı kadar bağrarak aşkını itiraf ediyor. Meleklerin aşkı 9. bölüm izleyemeyenlerin için geçmiş bölümleri aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz. İşte yaz dizisi Meleklerin Aşkı izleyicisinin merak ettiği her şey...

Show TV ekranlarında yayınlan yaz dizisi Meleklerin Aşkı izleyici tarafından merak ediliyor.Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın ve Toygan Avanaoğlu'nun yer aldığı Meleklerin aşkı 9. bölüm izleyici karşısına dün akşam geldi. İzleyiciler yaz dizisinin kış sezonunda da devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

MELEKLERİN AŞKI 10. BÖLÜM İZLEYİCİLERİNİ NELER BEKLİYOR?

Meleklerin Aşkı 9. bölümde Melek Yağmur'un aşkına inanmaya bu kadar yakınken yine araya bir sürü terslikler girmişti. Meleklerin Aşkı 10. bölüm izleyicileri Yağmur'un Melek'i taksi ile takip etmesine ve Melek'e aşkını itiraf etmesine tanık olacak. Melek Yağmur'un bu itirafı üzerine ne yapacak? Melek'in kararını izleyiciler yeni bölümde öğrenecek.

Meleklerin Aşkı 10. bölümde Yağmur ve Melek’in sevgili olacak mı?

MELEKLERİN AŞKI 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meleklerin Aşkı 9. bölümdeDeniz, en başından beri kara kedi rolünü üstlendiği aşk hikayesini terk etmiş, sahneyi Melek ve Yağmur'a bırakmıştır. Artık iki aşığın bir araya gelmesinde hiçbir engel yoktur. Yani kendileri dahil herkes öyle sanmaktadır. Ama hem birbirlerinin niyetlerini yanlış okumaları, hem de inatlarından dolayı bir türlü yakınlaşmayı başaramazlar. Yağmur, Melek'ten emin olmaya çalıştığı sırada Melek de Yağmur'u teste tabi tutmuştur. Bu durum, birbirlerinin tavırlarını yanlış yorumlarına sebep olur.

Melek, Yağmur'un kendisinden uzaklaştığını; Yağmur'sa Melek'in kendisini istemediğini zanneder. Bu yanlış anlama silsilesine tabi ki Rukiye el koymak ister. Ama onun da boyunu aşan dertleri vardır. Zira, yakın geçmişini silmiş bir eski kayın valideyle uğraşmaktadır. Yakın geçmiş silinince Rukiye'nin de medeni hali “bekar”dan “evli”ye evrilmiş, yıllar önce istifa ettiği gelinliğe, dönmek zorunda kalmıştır.

MELEKLERİN AŞKI GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN