Nefes Nefese 5. bölüm izleyici ile 5 Eylül günü buluşacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimizde Nefes Nefese izleme linkini ve yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını bulabilirsiniz. Nefes Nefese tanıtımında Rüya'nın annesi ilk kez görülüyor. Atmaca'ya Rüya'nın annesi hesap sorarken Yusuf'da Rüya'ya annesini aramaktan vaz geçip geçmediğini soracak.İşte Nefes nefese dizisi hakkında merak edilenler ve Nefes Nefese 5. bölüm tanıtımı...

Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenolsun’un yer aldığıNefes Nefese dizisi yeni bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Nefes Nefese yeni bölümde Yusuf, Rüya'ya soruyor: Annnen ne olacak? İşte Nefes Nefese dizisi hakkında merak edilenler...

NEFES NEFESE YENİ BÖLÜM FRAGMANLARI

NEFES NEFESE 4. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Nefese dizisinde geçen hafta Rüya'nın sınırı geçip geçmemesi vardı. Atmaca taşın peşinde. Alacanlar Çiftliği'ndeki herkes büyük bir umutla Şakir Ağa'nın kurtarılmasını beklemektedir.

Ancak Yusuf (Şükrü Özyıldız) büyük bir ikilem içindedir. Babasını kurtarabilmek için Rüya'yı (Melisa Şenolsun) Boran'ın (Nik Xhelillah) ellerine teslim etmek zorundadır.

Boran ve Yasin hem Rüya'yı hem de zümrüdü ele geçireceklerini düşünürlerken onları bekleyen kötü sürprizden habersizdirler.

Zümrüdü geri almak için her şeyi yapmaya hazır olan Atmaca (Uğur Yücel), Boran ve Yasin'i gözden çıkarır.

Yusuf'un ve Şakir Ağa'nın çiftliğe dönüşü sevinçle karşılanır. Herkes artık hayatlarının normale döneceğini düşünürken gelen bir telefonla her şey alt üst olur.

Ailesini daha fazla tehlikeye atmak istemeyen Şakir Ağa, Antakya'dan taşınmaya karar verir. Çiftliktekiler telaşla toplanırken yerinden kıpırdamayan bir kişi vardır. Şakir Ağa'nın eşi Afet…

NEFES NEFESE GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Alacan ailesi kaçıp gidecek midir? Yoksa kendi topraklarını Atmaca'ya karşı savunmaya devam mı edeceklerdir?

Selma, Atmaca'yı yakalamak için bir plan yapar. Kılık değiştirip zümrüdün kendisinde olduğu haberini tüm Antakya'ya yayar. Bu haber kısa süre içinde Atmaca'ya ulaşır.Nefes Nefese 5. bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

NEFES NEFESE KONUSU NE?

Nefes Nefese dizisinde Rüya, Almanya'dan Suriye'ye geçmek istersen Hatay'da yıllar sonra eve dönen Yusuf ile yolları kesişiyor. Rüya'nın babası Atmaca ise uluslararası bir kaçakçıdır. Peşinde ise Mit görevlisi Selma Çelik vardır. Nefes Nefese son bölümde Rüya, Baran'ın kendini kaçırmasıyla namlunun ucunda hayati tehlikeyi yaşar.