Rüyada baba görmek, kişinin babasının ölü mü yoksa sağ mı olduğuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Hayattaki babayı rüyada görmek, geçmişte yaşanan üzücü bir olayın tekrarlanacağı anlamını taşır. Rüyada baba olduğunu görmek, ölen baba görmek gibi rüya tabirleri haberimizde…

RÜYADA BABA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada baba görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalini
kurduğu ve olmadığı için üzüldüğü bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder. Kişi eğer rüyasında ölmüş babasını görürse, babası ondan hayır ve dua istiyor anlamına gelir. Rüya sahibi, sadaka vererek babasının isteğini gerçekleştirebilir. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyor ise, bu eski zamanlarda olan ve kişiyi üzen bir olayın yeniden yaşanacağı anlamını taşır.

Rüyada birileri ile kavga eden baba görmek, rüya sahibinin ailesinin bir üyesinin çok ağır bir hastalığı yakalanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada hasta baba görmek, kişinin kazancının boşa gittiğine delalet eder. Rüyada evlenen baba görmek, yeni bir yaşama adım atmak ve hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada baba görmek, kişinin gücünün artacağı ve her dileğinin gerçekleşeceği şeklinde de yorumlanırken, rüya sahibinin dertlerini geride bırakacağı ve refaha ereceği anlamını da taşır.

BABANIN AĞLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada babanın ağladığını görmek, gerçek hayatta tam tersi olacağı ve çok mutlu zamanların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişi, bekar ise evlenir, evli ise, ailesindeki sorunlar çözülür, hasta olan çocuğu iyileşir. Kişi eğer rüyasında babası ağlamadığı halde gözünden yaş aktığını görmüşse, onu çok mutlu edecek haberler alacak demektir. Bununla birlikte bu rüya, kişinin maddi sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde de yorumlanır.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

BABA OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada baba olduğunu görmek, kişinin kuvvetinin ve iktidarının aratacağına delalet eder. Rüya sahibi bu sayede önüne çıkan tüm zorlu engelleri kolaylıkla aşar ve feraha erer. Rüya sahibinin hiçbir zaman mücadeleden kaçmayacağı anlamını taşır.