Şarkıcı 'Songül Karlı kimdir? Songül Karlı nereli ve kaç yaşında?' sorularının yanıtı haberimizde. Songül Karlı eski eşiMetin Yüncü ile ilgili açıklamalar yaptı. Bu açıklamalardan sonraSongül Karlı googlede trend oldu. Songül Karlı'nın hayatı hakkında merak edilen her şey haberimizde.

Songül Karlı, ekran projeleri, katıldığı programlar ve açıklamalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Türk Halk Müziği sanatçısı ve televizyon programcısı Songül Karlı, uzun yıllar izdivaç programı sunmuştu.

SONGÜL KARLI'DAN METİN YÜNCÜ İTİRAFI

Songül Karlı yaklaşık beş yıl süren evliliğini oalaylı bir şekilde sonlandırmıştı. Şarkıcı Songül Karlı, eski eşi Metin Yüncü ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya atmış eşi tarafından 20 milyon liraya yakın bir miktarda dolandırıldığını söylemişti. Karlı son olarak da eski eşinin kendisine fiziksel şiddet uyguladığını açıkladı.

SONGÜL KARLI KİMDİR NERELİDİR?

Sevilen sanatçı Songül Karlı nerelidir sorusuna Tokatlı diyebiliriz.

Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Türk Halk Müziği sanatçısı olarak ismini duyuran Songül Karlı, ilk olarak 1991 yılında ‘Derman Sendedir’ albümünü çıkardı. 2008 yılında boşandığı Baykal Gümüş'ten 1 çocuğu olan Songül Karlı, 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı Su Gibi ekranlarında Metin Yüncü ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamayan Songül Karlı, 2017 senesinde 5 yıllık beraberliğini sonlandırdı.