Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in bebeği oldu. Şükran Ovalı kimidir? Şükran Ovalı'nın bebeği kız mı erkek mi? Ovalı ve Erkin'in bebeğinin ismi ne? Sosyal medyada yayınlanan doğum fotoğraflarından sonra Şükran Ovalı magazin dünyasının gündeminde. Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in hayatına dair merak edilenleri sizler için derledik.

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı'yı doğum yaptığı sırada oyuncu arkadaşları ve yakınları da yalnız bırakmadı. Şükran Ovalı doğum fotoğraflarını paylaştı. Şükran Ovalı'yı doğum yaptığı hastanede Müjde Ar, Bergüzar Korel, Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu gibi oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı.

ŞÜKRAN OVALI'NIN BEBEĞİ KIZ MI ERKEK Mİ?

Şükran Ovalı ve Caner Erkin'in bebeğinin cinsiyeti merak ediliyor. Şükran Ovalı'nın ikiz bebek beklediği ve bebeklerin kız olduğu daha önce açıklanmıştı.

ŞÜKRAN OVALI'NIN BEBEĞİNİN İSMİ NE?

Şükran Ovalı’nın bebeğininismi Mihranolacak.Ömür Sabuncuoğlu’nun başlattığı proje kapsamında, Ajda Pekkan’dan Bergüzar Korel’e kadar pek çok ünlünün yazdığı öyküler kitap haline getirildi. Geliri kız çocuklarının eğitimine ayrılacak olan kitapta, Şükran Ovalı da bir öykü kaleme aldı. ‘Onların Öyküsü’ isimli kitapta yazdığı öyküye ‘Kilitli Dolap’ adını veren genç oyuncu, ‘kızımın adını öyküde geçen Mihran koyacağım’ demişti.

MİHRAN NE DEMEK? MİHRAN İSMİ ANLAMI NEDİR?

Mihran, Pakistan'da bulunan İndus nehrine, İslam dinine mensup olanların verdiği isimdir. Mihran, Pakistan'ın en uzun nehirdir. Çin'deki Tibet Platosu'ndan başlayan nehir batıya doğru Hindistan üzerinden devam ederek Pakistan'a ulaşır. Pakistan'da güneye doğru saparak Haydarabad şehrinden geçip Karaçi yakınlarında Umman Denizi'ne dökülür.

3.200 kilometre uzunluğundadır.

Başta ülkenin tahıl ambarı Pencap bölgesi olmak üzere Pakistan ekonomisinin en önemli su kaynağıdır.

ŞÜKRAN OVALIKİMDİR?

1 Nisan 1985 yılında dünyaya gelen güzel oyuncuŞükran Ovalı aslen İzmirlidir.Küçüklüğü İzmir, Bahçelievler'de geçiren Ovalı İlkokul eğitiminiMustafa Urcan İlköğretim Okulu'nda ortaokul eğitiminiFevzi Çakmak Ortaokulu'ndan lise eğitimini iseGöztepe’de bitirmiştir

Lise eğitiminde sonra İstanbul'a yerleşen Şükran Ovalı oyunculuk eğitiminiMüjdat Gezen Sanat Merkezi almıştır.

Bir çok dizi projesinde yer alan güzel oyuncu Şükran Ovalı Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin ile gündeme gelmiştir

Şükran Ovalı'nın yer aldığı projeler

2007yılında Bez Bebek dizisinde oynadı

2008 yılındaAşk Yakardizisinde oynadı

2008 yılındaAliadizisinde oynadı

2009yılındaEvdizisinde oynadı

2009 yılındaKahramanlardizisinde oynadı

2009 yılındaBir Bulut Olsamdizisinde oynadı

2010 yılındaBehzat Ç. Bir Ankara Polisiyesidizisinde oynadı

2011 yılındaReisdizisinde oynadı

2012 yılındaKötü Yoldizisinde oynadı

2012 yılındaLeyla ile Mecnundizisinde oynadı

2013 yılındaAvrupa Avrupadizisinde oynadı

2014 yılındaCinayetdizisinde oynadı

2014 yılındaŞeref Meselesidizisinde oynadı

2016yılındaParamparcadizisinde oynadı