Survivor 2019 yarışmacısı Ria Kolovou, katıldığı Survivor Panorama yarışmasında Survivor macerasını ve kendisini anlattı. Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasındaki sempatik tavırlarıyla milyonların sevgilisi hâline gelen Ria Kolovou’nun kaç yaşında olduğu ve aslen nereli olduğu merak ediliyor. Ria, Survivor yerine başka yarışmaya gidecekti, ancak son anda karar değiştirip Survivor’a katıldı. İşte Ria’nın biyografisine dair aradıklarınız…

SURVİVOR RİA KİMDİR?

30 yaşında ve Yunanistan’ın Edessa kentinde yaşayan Ria Kolovou, Ulusal Spor Akademisi mezunu ve son bir senedir Mikonos adasında bir butik işletiyor. Çok sosyal bir kişiliğe sahip olan Ria; bazen biraz bencil davranabiliyor. Kendine özen göstermeyi ve temizliği çok seven Ria, kendini mücadeleci olarak tanımlıyor.

RİA, SURVİVOR MACERASINI ANLATTI

Survivor Ria, katıldığı Survivor Panorama yarışmasında neden Survivor yarışmasına katıldığını anlattı. Normalde butik işlettiğini ve moda yarışmasına katılmak istediğini anlatan Ria, katılmak istediği yarışmanın süresini kaçırınca her zaman beğenerek izlediği Survivor yarışmasına katılma kararı verdi. Bu kararı verdiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Ria, Türkiye’de birçok kişi tarafından sevildiğini söyledi.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN