Haberimizde 'Ufak Tefek Cinayetler ne zaman başlayacak?' sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon tarihi araştırmaları dizinin hazırlıklarının başlamasıyla hızlandı. Yapımcı firma dizinin yeni sezon fragmanı paylaştı.Ekranlarda yayınlanmaya başladığıilk günden beri herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizi Ufak Tefek Cinayetler'in kadrosunaUshan Çakır ve Osman Sonant gibi isimlerin katılacağı iddia edildi.Peki, Ufak Tefek Cinayetler yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte tanıtımı ve yapılan açıklamalar...

Mert Fırat Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta 'Ufak Tefek Cinayetler' için 'Hasret bitiyor' tabirini kullandı. Bu paylaşım dizinin takipçilerini heyecanlandırmaya yetti. İşte izleyicileri gerilim ve heyecan dolu dakikalar ile ekran başına kilitleyenUfak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezon hakkındaki gelişmeler...

UFAK TEFEK CİNAYETLER NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçen sezon Star TV'nin en başarılı dizileri arasında bulunan ve başrollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi oyuncuların paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler, 5 Haziran Salı akşamı sezon finali bölümüyle ekrana gelmişti. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonu hakkında net bir tarih verilmedi fakat Star TV dizinin Eylül ayı içerisinde yayınlanacağını duyurdu.

UFAK TEFEK CİNAYETLER FİNAL BÖLÜMÜNDE NE OLMUŞTU?

Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen gibi oyuncuların başrolünde yer aldığı, Meriç Acemi'nin ise senaristliğini üstlendiği dizinin yeni sezonunda büyük değişiklikler yaşanacak. En az iki karakter hayatını kaybederek diziye veda edeceği için dizinin oyuncu kadrosuna bazı sürpriz isimler katılabilir.

UFAK TEFEK CİNAYETLERGEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.