Bu aklşam Yasak Elma izleyici karşısında. Yasak Elma 13. bölüm izleyici tarafından aylardır merakla bekleniyordu. Canlı izlemek isteyenler için link haberimizde. Yasak Elmayeni sezon ilk bölümde yeni kararlar alınıyor.Yasak Elma 13. bölüm fragmanını izleyenleri meraklandı. FOX TV'nin ilgi gören dizisi Yasak Elma yeni sezon bölümlerine bu akşam başlayacak. Yasak Elma 13. yeni bölümde yeni kararlar alınıyor...
10 Eylül pazartesiakşamıYasak Elma 13. bölüm izleyici karşısına gelecek. Yasak Elmayeni sezon ilkbölümüyle bu akşam 20.00'de FOX TV'de izlenebilecek.Yaklaşık 2,5 ay süren bekleyişten sonra Yasak Elma, sezonu açıyor.

YASAK ELMA YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA 13. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yıldız, Şengül’ün ihanetiyle sarsılır. Halit’e sürekli kendini ispat etmek zorunda olması onu çok yormuştur. Ender’le olan savaşını kaybettiğine inanarak evliliğiyle ilgili önemli bir karar alır.

Zeynep ise Yıldız’ın aldığı karardan habersiz Amerika’ya varır. Alihan Zeynep’e yetişememesinin üzüntüsünü yaşarken Zeynep’i geri kazanmanın yollarını arayacaktır.

YASAK ELMA GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TALAT BULUT: HERKESE VE JER ŞEYE İNAT YASAK ELMA SETİNDEYİM

Taciz iddialarından dolayı açılan soruşturmada takipsizlik kararı verilen oyuncu Talat Bulut, rol aldığı Yasak Elma setinde kamera karşısına geçti. Bulut, sosyal medyadan yayınladığı videoda, "Herkese ve her şeye inat Yasak Elma setindeyim" dedi.

Taciz davasında takipsizlik kararı kesinleştikten sonra başrol oynadığı Yasak Elma dizisine devam eden Talat Bulut, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

62 yaşındaki Bulut, "Herkese ve her şeye inat Yasak Elma setindeyim" notuyla yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Merhaba herkese. Ben de Yasak Elma'yı gerçekleştirmek için burdayım"
"Pardon ya ben zaten burda değil miydim? Hiçbir yere gitmedim ki…"

Bulut takipsizlik kararı sonrası ise, "Bazen ayrılıklarda, özlem duyarsınız, kokusunu hatırlarsınız burnunuzun direği sızlar. Özlemle merhaba canlar. Bu sızıyı azaltan avukatıma teşekkür ederim" açıklamasını yapmıştı.