Zalim İstanbul 18. bölüm fragmanları yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölümdeNedim'in bir sonraki hamlesi ne olacak? 25 Kasım Pazartesi günü Kanal D ekranlarına yeni 18. bölümü ile gelecek olan dizi heyecanla bekleniyor. Zalim İstanbul fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz.

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM FRAGMANLARI

Nedim'in sağlığına kavuşması köşkteki herkesin korkuya kapılmasına neden olur. Başta Şeniz ve Cenk olmak üzere herkes başına geleceklerden korkar.

Şeniz tüm yaptıklarının sonuçlarına bundan sonra katlanmak zorundadır. Nedim'in neler yapacağını bilmediği için sürekli tedirgin bir haldedir. Yıllarca zalim olan Şeniz için roller değişmektedir. Ceren de telaşa kapılır. Nedim'in onu göndereceğini düşünür.

Cemre ise bu beklenmedik gelişme karşısında şok olmuştur. Nedim iyileştiği için sevinirken bir taraftan da neler olacağını kestiremez. Bu durumda bir gariplik vardır. Nedim ise Cemre'yle konuşmak istese de kararsızdır. Aşkı da tıpkı sağlığı gibi Cenk tarafından elinden alınmıştır.

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM 1. FRAGMAN

ZALİM İSTANBUL 18. BÖLÜM 2. FRAGMAN

ZALİM İSTANBUL OYUNC KADROSU

Fikret Kuşkan (Agah Karaçay),
Mine Tugay (Şeniz),
Ozan Dolunay (Cenk),
Deniz Uğur (Seher),
Simay Barlas (Damla),
Sera Kutlubey (Cemre),
Bahar Şahin (Yağmur),
İdris Nebi Taşkan (Civan),
Berker Güven (Nedim),
Ayşen Sezerel (Nermin),
Gamze Demirbilek (Nurten)

ZALİM İSTANBUL KONUSU

Agah Karaçay (Fikret Kuşkan), tekerlekli sandalyeye mahkum yeğeni Nedim (Berker Güven) için memleketi Artvin'den bir gelin bulunmasını istemektedir.