Zümrüdüanka’nın ilk bölümünde Zümrüt ve Serhat’ın aşkı diziseverleri ekrana kilitlemiş durumda. Serhat’ın şehit düştüğü haberinden sonra hayatı kararan Zümrüt’ün hikâyesi izleyenlerin duygu dolu anlar yaşamasına neden oluyor. Peki Zümrüdüanka nerede çekiliyor? İşte detaylar…

ZÜMRÜDÜANKA NEREDE ÇEKİLİYOR?

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Zümrüdüanka’nın hangi ilimizde çekildiği diziseverler tarafından merak ediliyor. Zümrüdüanka dizisi Nevşehir’in ilçeleri Ürgüp ve Göreme’de çekildi. Dizide Peri Bacaları ve Tarihi Açık Hava Müzesinin doğal güzellikleri ekrana taşındı. Dizi yalnızca Nevşehir’de çekilmiyor. İstanbul Beykoz’daki kundura fabrikasında dizi film stüdyosunda da bazı bölümleri çekildi. Ayrıca dizide bazı çekimlerin Kayseri Erciyes Dağı’nda yapıldığı belirtildi. Yapımcılığını Yaşar-Efe İrvül’ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Can Sinan kaleme alıyor.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

İLK BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Zümrüt ve Serhat birbirlerine aşık iki gençtir. Serhat, İç Anadolu’nun varlıklı ailelerindendir. Zümrüt ise Serhat’ların aile şirketinde çalışmaktadır. Zümrüt’ün annesi kızlarını zengin ailelerle evlendirip fakirlikten kurtulmak istemektedir. Serhat’ın Suriye’de şehit düşmesinin ardından Zümrüt’ün hayatı değişir. Annesinin baskısına daha fazla dayanamaz ve Adil’le evlenmeye karar verir. Ancak düğünde beklenmedik bir olay yaşanır ve Serhat düğüne gelir. Başrollerini Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın paylaştığı Zümrüdüanka 25 Ocak 2020 Cumartesi akşamı 20.00’de FOX TV’de başladı.

OYUNCU KADROSU

Serhat Demirkan Alp Navruz
Zümrüt Kuloğlu Ceren Yılmaz
Abbas Demirkan Selim Bayraktar
Saniye Arsoy Sebahat Kumaş
Azimet Demirkan Ayten Uncuoğlu
Adil Demirkan Umut Karadağ
Ülfet Kuloğlu Hatice Aslan
Rüstem Kuloğlu Serhat Özcan
Nevcihan Demirkan Elif Çakman
Meliha Kuloğlu Miray Akay
Suhandan Demirkan Pelin Abay
Latif Demirkan Barış Küçükgüler
Ömer Lütfi Bakırcı Gökhan Bekletenler
Songül Kuloğlu Ebrar Baba