Real Madrid, Bacelona, Bayern Münih, PSG gibi dünya devlerinin yer aldığı Şampiyonlar Ligi maçlarında heyecan dorukta. Şampiyonlar Ligi maçlarını şifresiz canlı izlemek isteyenler, müsabakayı yayınlayan yabancı kanallar listesini sorguluyor. Tüm bu gelişmeler ise karar.com’da yer alıyor…

YABANCI KANALLAR LİSTESİ

Arena Sport 1 (serbia), Tivibu Spor 2 , Arena Sport BiH, Arena Sport 1 HD (cro), beIN Sports France 1, / HD BT Sport 3 / HD, beIN Sports España / HD DE Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (slovenia) eir Sport 1 nSport / HD Ring.bg / HD (bTV Sports) Sky Sport 2 (germany) / HD Sky Sport UHD (4K) SuperSport 5 za / HD TV3 Sport 1 (den) / HD Viasat 4 Norge / HD, İDMAN TV

GRUPLAR

A Grubu: Paris Saint-Germain, Real Madrid, Club Brugge, Galatasaray

B Grubu: Bayern Münih, Tottenham, Olympiakos, Kızılyıldız

C Grubu: Manchester City, Shakhtar Donetsk, Dinamo Zagreb, Atalanta

D Grubu: Juventus, Atletico Madrid, Bayer Leverkusen, Lokomotiv Moskova

E Grubu: Liverpool, Napoli, Salzburg, Genk

F Grubu: Barcelona, Borussia Dortmund, Inter, Slavia Prag

G Grubu: Zenit, Benfica, Olympique Lyon, Leipzig

H Grubu: Chelsea, Ajax, Valencia, Lille

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI

17 Eylül Salı

19.55 Inter (İtalya) - Slavia Prag (Çekya)(beIN SPORTS 1)

19.55 Olympique Lyon (Fransa) - Zenit (Rusya) (beIN SPORTS 2)

22.00 Napoli (İtalya) - Liverpool (İngiltere) (beIN SPORTS 1)

22.00 Salzburg (Avusturya) - Genk (Belçika)(beIN MAX 2)

22.00 Borussia Dortmund (Almanya) - Barcelona (İspanya)(beIN SPORTS 2)

22.00 Benfica (Portekiz) - Leipzig (Almanya)(beIN MAX 1)

22.00 Chelsea (İngiltere) - Valencia (İspanya) (beIN SPORTS 4)

22.00 Ajax (Hollanda) - Lille (Fransa) (beIN SPORTS 3)

18 Eylül Çarşamba

19.55 Club Brugge (Belçika) - Galatasaray (beIN SPORTS 1)

19.55 Olympiakos (Yunanistan) - Tottenham (İngiltere)(beIN SPORTS 4)

22.00 Paris Saint-Germain (Fransa) - Real Madrid (İspanya)(beIN SPORTS 1)

22.00 Bayern Münih (Almanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)(beIN MAX 1)

22.00 Dinamo Zagreb (Hırvatistan) - Atalanta (İtalya)(beIN Connect)

22.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Manchester City (İngiltere)(beIN SPORTS 3)

22.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)(beIN MAX 2)

22.00 Atletico Madrid (İspanya) - Juventus (İtalya)(beIN SPORTS 2)

MAÇ TARİHLERİ

Grup 1. maçları: 17-18 Eylül

Grup 2. maçları: 1-2 Ekim

Grup 3. maçları: 22-23 Ekim

Grup 4. maçları: 5-6 Kasım

Grup 5. maçları: 26-27 Kasım

Grup 6. maçları: 10-11 Aralık

Son 16 turu ilk maçları: 18-19 Şubat 2020 ve 25-26 Şubat 2020

Son 16 turu rövanş maçları: 10-11 Mart 2020 ve 17-18 Mart 2020

Çeyrek final ilk maçları: 7-8 Nisan 2020

Çeyrek final rövanş maçları: 14-15 Nisan 2020

Yarı final ilk maçları: 28-29 Nisan 2020

Yarı final rövanş maçları: 5-6 Mayıs 2020

Final maçı: 30 Mayıs 2020

KURA ÇEKİMİNDE YAŞANANLAR: