Periscope canlı izleme sayfasını haberimizde sizlerle paylaşıyoruz. Son dönemlerde en çok kullanılan canlı yayın izleme uygulamalarından biri olan Periscope'u Andorid ve IOS işletim sistemli cihazlarınızdan kolayca izleyebilirsiniz. Kullanıcıların canlı yayınlarını paylaştığı bu uygulama üzerinden en fazla maç yayınları takip ediliyor.Fenerbahçe Göztepe arasındaki mücadelenin de Periscope'tan canlı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu. Peki Periscope Tv uygulaması nasıl izlenir? Bilgisayardan Periscope izlenir mi? İşte merak edilen tüm detaylar.

Periskop Yayınlarını Bilgisayardan Nasıl izleyebilirim?

Öncelikle Periskop üzerinden yayın yapmak için akıllı telefonunuza giriş yapmanız gerekiyor. Uygulama şimdilik sadeceAndroidve iOS platformlarında kullanılabilir. Periscope yayınlarını bilgisayardan izlemek için iki yol var, bunlardan biri sahibinin gelişmiş Twitter aramaları ve diğeri Perisearch web sitesi.

Twitter’danizlemek için

Öncelikle, Twitter’da giriş yapıyoruz.
Ardından, gelişmiş arama bölümünde “LIVE on #Periscope” yazıyoruz. Ve canlı yayınların tümü o anda geliyor.

Gelişmiş arama bölümünü bulamazsanız. Bu bağlantıdan“https://twitter.com/search-advanced”e ulaşabilirsiniz.

Perisearch web sitesi aracılığıyla izleme
– Bu adımı izlemenin en kolay yolu, Perisearch adlı web sitesini ziyaret etmek ve istediğiniz yayını izlemektir. Web sitesi üyeliği vb. Gerektirmez.

PERİSCOPE TV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ