PES 2019 Demo versiyonu ne zaman çıkacak? PES 19'daki yenilikler neler? KONAMİ şirketinin bu yıl PES oyununu FIFA'dan 1 ay önce çıkaracağı açıklandı. Şampiyonlar Ligi sponsorluğu biten PES'in kaç liradan satışa çıkacağı ise oyunseverler tarafından merak ediliyor.Pro Evolution Soccer (PES) 2019 hakkındaki son gelişmeleri ve demo versiyonu çıkış tarihini haberimizden görebilirsiniz.

PES 2019 NE ZAMAN ÇIKACAK, YENİLİKLERİ NELER?

KONAMI, bu sene Şampiyonlar Ligi gibi sponsorluklarını kaybederek çok büyük bir yara aldı. PES 2019’un elindeki bu sponsor eksikliği bazı oyuncuların canını sıkıyor olsa da hem daha uygun fiyatlı olması hem de grafik açısından bir tık daha iyi olmasından dolayı FIFA 19’a karşı tercih edilebiliyor.

KONAMI, bu sene oyunu FIFA’ya göre 1 ay önceden piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Oyuncuların bildiği bu habere bir iyi haber de demo versiyonundan geldi. Yayınlanan bir videoya göre oyun resmi çıkışını yapmadan 3 hafta önce DEMO versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Yayınlanan bilgilere göre demoda hızlı maç ve çevrimdışı sergi modları ile 12 takım yer alacak.

30 Ağustos Salı günü piyasaya çıkacak PES 2019, bunun öncesinde 8 Ağustos’ta demo versiyonu ile oyuncuların beğenisine sunulacak. FIFA 19’un 28 Eylül’de satışa sunulacağı düşünülürse PES 2019, yeni futbol oyunu arayanları daha hızlı bir şekilde yakalayacak gibi duruyor.

PES 19 FİYATI NE KADAR OLACAK?

PES 2019, Steam üzerinde 220,26 TL karşılığında ön siparişe açılmış durumda. Oyunun PS4 ön siparişi 179 TL iken Xbox One kullanıcıları bu oyuna 152 TL karşılığında sahip olabilecekler. Steam’de daha ucuza görmeye alışık olduğumuz PES serisi, bu sene hangi sebeple bu şekilde fiyat politikası belirledi bilinmiyor.

PES 2019 DEMO VERSİYONUNDA YER ALAN TAKIMLAR

Liverpool Schalke 04 Barcelona Internazionale AC Milan AS Monaco Flamengo Palmeiras Colo Colo Arjantin Milli Takımı Fransa Milli Takımı

PES 2019 DEMO TANITIMI

PES 2018 90 DAKİKALIK MAÇ VİDEOSU YAYINLANDI