Star Wars™: Force Arena’nın güncellenen sezon ödül sistemi sayesinde, her sezon tamamlandığında oyuncular hediye olarak bir komutan kartı alacak. Sezonların süresi ise, oyunu daha heyecanlı hale getirmek amacıyla, mevcut iki haftalık döngüsünden bir haftaya düşüyor. Star Wars™: Force Arena’da 10 oyun oynayan oyunculara, günlük en fazla iki tane alabilecekleri bir altın paket hediye edilecek. Yeni eklenen günlük görevi tamamlayan oyuncular ise her gün, en çok 10 bin kredi olmak üzere kredi kazanacak.

OYUNA STRATEJİ KAZANDIRACAK İKİ KARAKTER

Oyuna yeni eklenecek olan Aqualish Mühendis ve Wed Treadwell Droidi isimli iki karakter, gerçek zamanlı savaşlar sırasında müttefik taretleri tamir etme görevini üstlenerek oyuna yepyeni bir strateji getirecek.

Netmarble Games Chief Marketing Officer Seungwon Lee “Star Wars™: Force Arena için oyuncularımızın daha çok altın paket ve komutan kartı kazanmasını sağlayacak geliştirilmiş bir ödül sistemi hazırladık. İki yeni karakterimizin oyuna getireceği yeni stratejik boyut sayesinde de daha fazla oyuncunun favori STAR WARS karakterleriyle oynamanın tadını çıkarmasını bekliyoruz" diyor.

Oyuna getirilen diğer güncelleştirmeler olan oyun ara yüzü için iyileştirmeler, ittifak ve takas sistemleri ile öğreticinin yanında, oyuncular artık oyun içerisinde savaş geçmişlerini görüntüleyebilecek.