03.04.2020  10:08
SON GÜNCELLEME: 
03.04.2020  10:12

Galatasaray'da 3 ayrılık

Galatasaray'da sezon sonu sözleşmeleri sona erecek olan; Selçuk, Mariano ve Nagatomo'yla yolların ayrılması bekleniyor.

+
-

Galatasaray'da koronavirüs nedeniyle lige verilen arada çalışmalar sürerken gelecek sezon öncesi takımda kalacak ve gidecek isimler de netleşti.

Galatasaray kurmayları sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Selçuk, Donk, Mariano ve Nagatomo'nun durumunu da masaya yatırdı. Bu dört oyuncunun 3 aylık maaşının ortalama 2 milyon euro'yu bulması nedeniyle olağanüstü kararlar alınması kararlaştırıldı. Selçuk ve Nagatomo'ya teşekkür edilecek. Mariano'nun da takımdan ayrılabileceği konuşuluyor.

ŞENER DE GİDİYOR

Galatasaray'da Saracchi'nin bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor, Kurzawa ve Hasan Ali Kaldırım isimlerinin ön plana çıktığı Galatasaray'da bu oyunculardan biriyle anlaşma sağlandığı takdirde Fatih Terim, ikili rotasyon uygulayacak. Nagatomo'nun yanı sıra Şener ile de yollar ayrılacak.

SELÇUK: FEDAKARLIĞA HAZIRIM

Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan, coronavirüs salgını kapsamında sarı kırmızılı kulüp için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan deneyimli oyuncu ayrıca takım arkadaşlarının da aynı görüşte olduğuna inandığını ifade etti.

DİĞER HABERLER
Davutoğlu'ndan Mavi Marmara paylaşımı 
'Alternatif baro' AK Parti MYK'ya geliyor
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!