29.03.2020  21:17
KAYNAK: 
KARAR

Gel Dese Aşk 4. bölüm izle: Yasak aşk ortaya çıkıyor!

Dizi sezonunun ikinci yarısına flaş bir giriş yapan Gel Dese Aşk 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. Diziseverler, Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman saat kaçta? Gel Dese Aşk konusu nedir? Gel Dese Aşk son bölüm izle linkini haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

ATV'nin yeni dizisi Gel Dese Aşk, 4. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İlk iki bölümde diziseverlerin beğenisini toplayan Gel Dese Aşk'ın son fragmanına göre, Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Peki, "Gel Dese Aşk 4. bölüm ne zaman saat kaçta?", "Gel Dese Aşk son fragman yayınlandı mı?", "Gel Dese Aşk full izle" konu başlıklarını KARAR.com okurları için derledik...

GEL DESE AŞK NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisinin 4. bölümü, 29 Mart 2020 Pazar günü saat 20.00'de ATV'de ekrana gelecek.

GEL DESE AŞK 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN

GEL DESE AŞK 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN

GEL DESE AŞK FULL İZLE

ATV'nin çiçeği burnunda dizisi Gel Dese Aşk'ın tüm bölümlerine ulaşmak için buraya tıklayın.

GEL DESE AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gel Dese Aşk 4. bölümde; Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat'ı arar. Murat'ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar'ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat'a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar'ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

GEL DESE AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gel Dese Aşk 3. bölümde; Yasemin, Bahar'ı bornozla görünce aldatıldığını düşünür. Bahar'ın oyunu işe yaramıştır. Murat ne diyeceğini bilemez bir halde kekelerken Ece'den gelen telefon olayın seyrini değiştirir. Tekrar anne baba rollerine dönmek zorunda kalan Yasemin ve Murat bir müddet daha kendilerinden yaşananlardan bahsedemeyecektir.

Evdeki gergin hava Bahar'ın gidişini irdeleyen Ece ile daha da gerilir. Diğer yandan durulan sular Nuran'ın şirket kutlaması için Bahar'la görüşmek istemesiyle hareketlenir. Yasemin kimseye "Murat beni aldattı" diyemez. Mutlu aile imajını korumak için çabalar. Bahar ise Murat tarafından sevilmek için her şeyi yapmaya hazırdır artık. Onun için oyun olarak başladığı bu aşk gerçeğe dönüşmüştür çünkü. Diğer yandan Onur, Derin'i korumak için Bahar'ı durdurmaya çalışır. Fakat domino taşları birbirini devirmeye başlamıştır artık. Her şey kontrol edilemez bir yönde ilerlemekte her olay birbirini tetiklemektedir.

Düdenlilerin evi atmosfer, bastırılan duygular, yalanlar ve yanlış anlamalarla gerildikçe gerilir. Şimdi her biri adeta pimi çekilmiş bir bomba gibi nasıl, nerede ve ne zaman patlayacağı belli olmayan insanlara dönüşmüştür. İşte o anda Yasemin'in beklenmeyen hamlesi işleri içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır.

GEL DESE AŞK KONUSU NEDİR?

Tecrübeli yönetmen Osman Sınav'ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hazırlanan Gel Dese Aşk dizisi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturuyor. Görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alan Gel Dese Aşk, 'kimse sınanmadığı aşkın masumu değildir' mottosuyla ekranlara geliyor.

GEL DESE AŞK OYUNCU KADROSU KİMDİR?

Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un ve Aslı Kahraman'ın oturduğu, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan'a ait olan Gel Dese Aşk'ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Erkan Petekkaya, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçu Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata, Ayşe Defne Piriçci, Ebru Emre, Dilan Demircioğlu, Buket Eker Kabal,  gibi isimler yer alıyor.

ÖYKÜ GÜRMAN'DAN GEL DESE AŞK ŞARKISI

Öte yandan dizide oyuncu olarak yer alan şarkıcı Öykü Gürman, dizi için Gel Dese Aşk adlı bir şarkı yayınladı. Şarkı, hem Gürman'ın hayranlarından hem de diziseverlerden yoğun ilgi gördü.

DİĞER HABERLER
Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar ne zaman başlıyor?
Kendini bilmezler işgal diyorlar!
Bir yıl önceki defteri kapattılar
Marmaray ve Başkentray sağlık çalışanlarına 3 ay ücretsiz
Güneşli havaya 'sağanak' arası!
İzmir'de minibüs ücretlerine yüzde 25 zam
PKK'lı terörist cezaevinde intihar etti