05.04.2020  16:30
SON GÜNCELLEME: 
05.04.2020  17:22
KAYNAK: 
KARAR

Gel Dese Aşk yeni bölüm neden yok? Gel Dese Aşk'ın yerine Orman Çocuğu yayınlanacak

ATV'nin ilgi gören dizisi Gel Dese Aşk bu hafta neden yok? Yeni bölümleri merakla beklenen Gel Dese Aşk'ın 5. bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Diziseverler, Gel Dese Aşk yeni bölüm ne zaman saat kaçta? Gel Dese Aşk son fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtlarını merak ediyor. Detaylar haberimizde...

+
-

Dizi sezonunun ikinci yarısına flaş bir giriş yapan Gel Dese Aşk'ın yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Bu akşam Gel Dese Aşk yeni bölüm yerine yabancı film Orman Çocuğu yayınlanacak. Peki, "Gel Dese Aşk dizisi neden yok?", "Gel Dese Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?" "Gel Dese Aşk full izle" detaylarını KARAR.com okurları için derledik...

GEL DESE AŞK YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

ATV'de pazar günleri saat 20.00'de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin 5. bölümünün ne zaman ekrana geleceği henüz bilinmiyor.

Kanal yönetiminden veya yapımcı firmadan henüz resmi bir açıklama gelmese de ölümcül koronavirüs salgını nedeniyle birçok dizi setinde olduğu gibi Gel Dese Aşk dizisinin çekimlerinin de durdurulması nedeniye bu akşam yeni bölüm yayınlanmayacak.

GEL DESE AŞK 5. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Bu yıl ekranlara gelmeye başlayan Gel Dese Aşk'ın 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor... Gel Dese Aşk yeni bölüm tarihi belli olduğu takdirde sitemizden öğrenebilirsiniz.

GEL DESE AŞK 5. BÖLÜM BÖLÜM FRAGMAN

Bu hafta yeni bölümü ekrana gelmeyecek Gel Dese Aşk dizisinin 5. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmadı. Gel Dese Aşk yeni fragman yayınlandığı takdirde haberimizde bulabilirsiniz.

GEL DESE AŞK 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

GEL DESE AŞK 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

GEL DESE AŞK FULL İZLE

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Gel Dese Aşk dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

GEL DESE AŞK YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Gel Dese Aşk dizisinin 5. bölümüne dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Gel Dese Aşk yeni bölüm özet yayınlandığı zaman haberimizde bulabilirsiniz.

GEL DESE AŞK SON BÖLÜM NELER OLDU?

Gel Dese Aşk 4. bölümde; Yasemin Murat'ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir. Murat, Yasemin'le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin'in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat'ı arar. Murat'ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar'ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat'a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar'ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

GEL DESE AŞK KONUSU NEDİR?

Tecrübeli yönetmen Osman Sınav'ın 10 yıl önce yazdığı hikayeden yola çıkılarak hazırlanan Gel Dese Aşk dizisi, yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini seyirciyle buluşturuyor. Görevleri ve istekleri arasında sıkışan, mutsuzluklarını, suskunluklarının arkasında büyüten insanların hikayesini ele alan Gel Dese Aşk, 'kimse sınanmadığı aşkın masumu değildir' mottosuyla ekranlara geliyor.

GEL DESE AŞK OYUNCU KADROSU KİMDİR?

Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul'un ve Aslı Kahraman'ın oturduğu, senaryosu Rahşan Çiğdem İnan'a ait olan Gel Dese Aşk'ın oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Erkan Petekkaya, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Mehmet Atay, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçu Ersoy, Aslıhan Malbora, Yiğit Koçak, Selim Gürata, Ayşe Defne Piriçci, Ebru Emre, Dilan Demircioğlu, Buket Eker Kabal,  gibi isimler yer alıyor.

ÖYKÜ GÜRMAN'DAN GEL DESE AŞK ŞARKISI

Öte yandan dizide oyuncu olarak yer alan şarkıcı Öykü Gürman, dizi için Gel Dese Aşk adlı bir şarkı yayınladı. Şarkı, hem Gürman'ın hayranlarından hem de diziseverlerden yoğun ilgi gördü.

DİĞER HABERLER
Erzincan'da bir çoban donarak öldü
Yürekler yine yandı
Karlar eriyince araçlar ortaya çıktı
Milli boksör, kız arkadaşını öldürdü
Bir otellik orman yangını
Sınırlar açılıyor
Çarşambadan itibaren sahaya iniyoruz