06.07.2020  10:55
SON GÜNCELLEME: 
06.07.2020  20:10
KAYNAK: 
KARAR.COM

Gençliğim Eyvah'da dengeler değişiyor! (Gençliğim Eyvah 4. yeni bölüm fragmanı ve özeti)

'Gençliğim Eyvah nerede çekiliyor?' sorusunun yanıtı merak edilirken, başrollerinde Cengiz Bozkurt, Bahar Süer, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin yer aldığı Gençliğim Eyvah, tüm neşesiyle evlere konuk olmaya devam ediyor. Yeni fragmana göre, Azra'nın gönlünü kazanmak isteyen Ahmet, bin dereden su getirecek. İşte detaylar...

+
-

'Gençliğim Eyvah 4. bölüm ne zaman saat kaçta?' 'Gençliğim Eyvah oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor?' sorularının yanıtlarını sayfamızda bulabilirsiniz. ATV'nin sevilen dizisi, 4. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yayınlanan son fragmana göre; Hacer ve Nuriye'nin sürpriz istekleri, Arif ve Zekeriya'yı beklenmedik olayların içine sürükler. İşte yeni bölümde yaşanacaklar ve 'Gençliğim Eyvah izle' detayları...

4. BÖLÜM NE ZAMAN VE SAAT KAÇTA?

Diziseverlerin ilgiyle takip ettiği Gençliğim Eyvah, 4. bölümüyle 6 Temmuz 2020 Pazartesi günü saat 20.00'de ATV'de ekranlara gelecek.

GENÇLİĞİM EYVAH İZLE

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan dizinin tüm bölümlerini BURAYA tıklayarak izleyebilirsiniz.

4. BÖLÜM 1. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Gençliğim Eyvah 3. bölümde; DNA testinin sonuçları, Hacer ve Nuriye'nin eline geçince Arif de Zekeriya da sokağa atılırlar. Üstelik dükkanlardan da kovulurlar. İki kafadar şimdi hem evsiz hem de işsizdirler. Ahmet, Azra'ya ulaşmaya ve masumiyetini ispatlamaya çalışır. Ancak Zola'nın Azra ile yakınlaşması, Ahmet ile Zola arasında gerginliğe neden olacaktır. Zola ise aşkının peşinde koşarken, kendi hayatıyla ilgili büyük bir sırrı öğrenecektir.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Gençliğim Eyvah 2. bölümde; Arif ve Zekeriya, Çavi ve Zola'nın kendi çocukları olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmaya karar verir. DNA örneği almak için Çavi ve Zola'nın yaşadığı eve gizlice giren Arif ve Zekeriya'nın başına gelmeyen kalmaz. Bu sırada Ahmet, Azra'nın gözünde kendisini aklayabilmek için Leyla'dan yardım ister. Ahmet ile Leyla'nın gizlice buluşması Azra'yı bir kez daha hayal kırıklığı uğratır. Zekeriya ve Arif, DNA sonuçlarını heyecan içinde beklerken ortaya çıkan rapor başlarına yeni belalar açacaktır.

GENÇLİĞİM EYVAH KONUSU NE?

Dizi, aynı semtin iki düşman kebapçısı Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelerinin etrafında dönen eğlenceli, aşk, sır ve entrika dolu hikayesini konu almaktadır.

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan'ın mahalleye gelişi, Arif'in de Zekeriya'nın da hayatlarını altüst eder. Çavi, elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olur. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra'ya aşık olur. Ancak Azra, Arif'in oğlu Ahmet ile ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır.

GENÇLİĞİM EYVAH OYUNCULARI KİMLER?

Süreç Film'in hayata geçirdiği, senaryosunu Ayhan Barış Başar ve Ünal Yete'nin yazdığı, Deniz Yılmaz'ın yönetmenliğini yaptığı Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu kadrosunda; Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı), Levent Ülgen Zekeriya Bozoğlu), Günay Karacaoğlu Hacer Asmalı), Ulviye Karaca Nuriye Bozoğlu), Elif Doğan (Azra Bozoğlu), Ekin Mert Daymaz (Ahmet Asmalı), Burak Tozkoparan (Zola Asmalı), Erdem Kaynarca (Çabi Bozoğlu), Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu), Kemal Uçar (Veysi Bozoğlu), İpek Çiçek (Ayşe Bozoğlu), Ecem Atalay (Leyla Yıldız), Beyti Engin (Metin Yeter) gibi isimler yer alıyor.

GENÇLİĞİM EYVAH NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mahalle dizisi konseptinde ekranlara gelecek dizi, İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Beykoz ilçesindeki eski kundura fabrikasında çekiliyor. Beykoz Kundura Fabrikası, uzun yıllardır dizi ve film platosu olarak kullanılıyor.

DİĞER HABERLER
Trump ve Macron, Doğu Akdeniz gerilimi görüştü
Yaşadığı dehşeti anlattı
Bunlar yeni ataklar değil!
Yerel önlemin tam zamanı
'E-5 üniversiteleri' doğdu
Üyev amcası göğsüne 'kama' sapladı
Şüpheli tutuklandı