Back To Top

Diğer Giresun Haberleri

Giresun’a şehit ateşi düştü
Giresun’a şehit ateşi düştü Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde çığ düşmesi sonucu Giresun’un Dereli ilçesi nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Salih Dinç şehit oldu.
Kümbet Yaylası’nda kızak zamanı
Kümbet Yaylası’nda kızak zamanı Giresun yaylalarında kış sporlarını geliştirmek, aktiviteleri artırarak, gelen turistlere eğlenceli zaman geçirtmek amacıyla Kümbet Yaylası’nda 5,5 kilometre....
Havaya ateş açan maganda tutuklandı
Havaya ateş açan maganda tutuklandı Giresun’da dün akşam havaya ateş açan ve kurşunlarının İl Emniyet Müdürlüğü binası ile emniyet lojmanına isabet alan şahıs yakalandı.
Giresunspor, Uğur Arslan Kuru ile yollarını ayırdı
Giresunspor, Uğur Arslan Kuru ile yollarını ayırdı Spor Toto 1.
Jandarmanın titiz çalışması yaylada çıkan yangının failini ortaya çıkardı
Jandarmanın titiz çalışması yaylada çıkan yangının failini ortaya çıkardı Giresun’da geçtiğimiz aylarda yakılan kır lokantasının failleri yakalandı.
Yabani hayvanlar için doğaya yem bırakılıyor
Yabani hayvanlar için doğaya yem bırakılıyor Doğa Koruma ve Milli Parklar 12.
Sacit Ali Eren: “Önümüzde zorlu bir süreç var”
Sacit Ali Eren: “Önümüzde zorlu bir süreç var” Giresunspor yeni Başkanı Sacit Ali Eren, önlerinde zor bir süreç olduğunu söyledi.
TMO’dan FİSKOBİRLİK’e fındık kararnamesinde imza atıldı
TMO’dan FİSKOBİRLİK’e fındık kararnamesinde imza atıldı AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, TMO tarafından FİSKOBİRLİK’e verilecek olan 10 bin ton fındık kararnamesinin imzalandığını söyledi.
Giresunspor’da olağanüstü kongre günü
Giresunspor’da olağanüstü kongre günü Spor Toto 1.
Kar nedeniyle yolu kapanan köydeki solunum cihazına bağlı hastaya jeneratör ulaştırdılar
Kar nedeniyle yolu kapanan köydeki solunum cihazına bağlı hastaya jeneratör ulaştırdılar Giresun’un Doğankent ilçesinde solunum cihazına bağlı yaşayan hastanın elektrikli cihazı yoğun kar yağışından ötürü elektriklerin kesilmesiyle çalışmadı.
Doğu Karadeniz bölge turizminin yol haritası belirlendi
Doğu Karadeniz bölge turizminin yol haritası belirlendi Artvin, Giresun, Gümüşhane, Rize, Ordu ve Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürleri, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) koordinasyonunda Giresun’da bir araya geldi.
Karla mücadelenin gizli kahramanları görev başında
Karla mücadelenin gizli kahramanları görev başında Tüm Türkiye’de olduğu gibi Doğu Karadeniz’de de kar yağdığında köy yollarını açmak için zorlu arazi şartları ve hava koşullarında ilk önce onlar harekete geçiyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN