Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

Gümüşhane’nin dört bir tarafında karla mücadele sürüyor
Gümüşhane’nin dört bir tarafında karla mücadele sürüyor Türkiye’nin büyük bir kesiminde Afrika sıcakları etkili olurken Gümüşhane’nin yüksek kesimlerinde ki yayla yollarında İl Özel İdaresi ekiplerinin karla mücadele....
Vali ve Belediye Başkanı öğrencilerle yaya geçidi boyadı
Vali ve Belediye Başkanı öğrencilerle yaya geçidi boyadı Gümüşhane’de İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uygulanan ‘Öncelik hayatın, öncelik yayanın’ projesi kapsamında bir dizi etkinlik düzenlendi.
Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini unutmadılar
Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerini unutmadılar Gümüşhane Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinin gönüllü gençleri Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolilerini kendi elleriyle ulaştırıyor.
Gümüşhane’de ilk kez lise öğrencileri arasında kısa film yarışması düzenlendi
Gümüşhane’de ilk kez lise öğrencileri arasında kısa film yarışması düzenlendi Gümüşhane’de lise öğrencileri arasında ilk defa düzenlenen ‘Değerler Eğitimi Kısa Film Yarışması’ sonuçlandı.
Gümüşhane’de organik arıcılığa petek desteği
Gümüşhane’de organik arıcılığa petek desteği Gümüşhane’de Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Organik Arı Yetiştiriciliği Projesi’ kapsamında il genelindeki 35 arı işletmesine bin 370 kilogram temel....
Gümüşhane’de artık her 4 kişiden 3’ü emniyet kemeri takıyor
Gümüşhane’de artık her 4 kişiden 3’ü emniyet kemeri takıyor Gümüşhane’de İl Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Emniyet Kemeri İle Hayata Bağlanın’ projesi kapsamında 9 ayda emniyet kemeri takma oranı yüzde 25’ten yüzde....
Gümüşhane’deki okulların yüzde 77’si Beyaz Bayrak sahibi
Gümüşhane’deki okulların yüzde 77’si Beyaz Bayrak sahibi Gümüşhane’de İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Beyaz Bayrak ve Beslenme Dostu Okul projeleri kapsamında ödül töreni....
Gümüşhaneli dağcılar 40 gözeli şelalede iftar yaptı
Gümüşhaneli dağcılar 40 gözeli şelalede iftar yaptı Gümüşhane Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (GÜDAK) üyesi sporcular 10.
Gümüşhaneli bilek güreşçileri Yunanistan’da Avrupa’nın bileğini büktü
Gümüşhaneli bilek güreşçileri Yunanistan’da Avrupa’nın bileğini büktü Yunanistan’ın Loutraki kentinde 14-23 Mayıs tarihleri arasında yapılan Bilek Güreşi Avrupa Şampiyonasına katılan Gümüşhaneli sporcular 10 madalya ile yurda döndü.
Gümüşhane’de 10. Matematik ve Fen Bilim Olimpiyatlarının ödül töreni düzenlendi
Gümüşhane’de 10. Matematik ve Fen Bilim Olimpiyatlarının ödül töreni düzenlendi Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi tarafından il geneli ortaokul 8.
Mühimmatı şemsiye ile kamufle ettiler
Mühimmatı şemsiye ile kamufle ettiler Giresun’un Espiye ilçesi kırsalında 17 Mayıs günü güvenlik güçlerine teslim olan ’Kawa’ kod adlı İranlı terörist Behrüz Düdükkaya, Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi Damlı ve....
Gümüşhane’de 40 gözeli şelale büyülüyor
Gümüşhane’de 40 gözeli şelale büyülüyor Gümüşhane’de dağın içerisindeki 40 ayrı gözeden akan Tomara Şelalesi buz gibi akan süt rengindeki köpük köpük sularıyla görenleri adeta mest ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN