Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

Gümüşhane İl Genel Meclisi yeni başkanını seçti
Gümüşhane İl Genel Meclisi yeni başkanını seçti Gümüşhane İl Genel Meclisi’nin 31 Mart seçimlerinden sonraki ilk toplantısı yapıldı.
Horon sonrası kalp krizi geçiren şahıs öldü
Horon sonrası kalp krizi geçiren şahıs öldü Gümüşhane’nin Kürtün ilçesi Özkürtün beldesinde düzenlenen eğlencede oynadığı horon sonrası kalp krizi geçiren şahıs hayatını kaybetti.
Gümüşhane’de şehit komiser yardımcısının adı anaokuluna verildi
Gümüşhane’de şehit komiser yardımcısının adı anaokuluna verildi Gümüşhane kent merkezinde Gümüşhane konakları mimarisine uygun olarak yapılan ve 2004-2005 eğitim öğretim yılında hizmete açılan Merkez Anaokulu’nun ismi Şehit Tamer....
Kar Gümüşhane’yi terk etmiyor
Kar Gümüşhane’yi terk etmiyor İlkbahar mevsiminin ilk günlerinde Gümüşhane yine beyaza büründü.
Gümüşhane Yeni Şehir stadında ilginç görüntüler
Gümüşhane Yeni Şehir stadında ilginç görüntüler TFF.
Başkan Çimen mazbatasını aldı, kurban kesti
Başkan Çimen mazbatasını aldı, kurban kesti 31 Mart mahalli idareler genel seçimlerinin ardından AK Parti’den tekrar Gümüşhane Belediye Başkanı seçilen Ercan Çimen, mazbatasını aldıktan sonra kurban kesti.
TFF 2. Lig: Gümüşhanespor: 1 - Eyüpspor: 1
TFF 2. Lig: Gümüşhanespor: 1 - Eyüpspor: 1 TFF 2.
Bir anda gökyüzünü sardılar, Gümüşhane’de ilk kez görüntülendiler
Bir anda gökyüzünü sardılar, Gümüşhane’de ilk kez görüntülendiler Dünyada popülasyonu en fazla olan yırtıcı kuşlardan ‘Kara Çaylak’ kuşu göç yolu üzerinde ilk kez Gümüşhane’de konakladı.
Gümüşhane’de gözler seçim kurullarında
Gümüşhane’de gözler seçim kurullarında Gümüşhane’de 31 Mart Pazar günü yapılan mahalli idareler genel seçimlerinde bir ilçe ve 2 belde belediyesi için seçim kurullarına itirazlar gerçekleştirildi.
Liseli öğrenciler dar gelirli ve yaşla ailelerin evlerini temizledi, yiyecek ikram etti
Liseli öğrenciler dar gelirli ve yaşla ailelerin evlerini temizledi, yiyecek ikram etti Gümüşhane Zigana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ‘Meslek Lisesi Öğrencileri Hayatınızı Güzelleştiriyor’ sloganıyla Tekke köyündeki dar gelirli, yaşlı ve....
Seçimi kazandı rakiplerine yemek söyledi
Seçimi kazandı rakiplerine yemek söyledi Gümüşhane’nin Torul ilçesinde 31 Mart seçimlerinde muhtar adayı olmak için yarışan 6 adaydan kazanan aday kaybedenlere Zigana Dağı’nda yemek ısmarladı.
Gümüşhane’de sevinç gösterileri
Gümüşhane’de sevinç gösterileri Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’in bugün yapılan seçimlerde yeniden Belediye Başkanlığına seçilmesinin ardından parti binası önünde sevinç gösterileri yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN