Back To Top

Diğer Gümüşhane Haberleri

Gümüşhaneli Kıbrıs Gazisinden Mustafa Akıncı’ya sert tepki
Gümüşhaneli Kıbrıs Gazisinden Mustafa Akıncı’ya sert tepki Gümüşhaneli Kıbrıs Gazisi 67 yaşındaki Zeynel Armağan, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın açıklamalarına tepki göstererek “Bir Kıbrıs gazisi olarak Mustafa....
Torul’da korkutan yangın
Torul’da korkutan yangın Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Demirkapı köyünde hayvancılıkla geçimini sağlayan vatandaşın ahırında yangın çıktı.
Gümüşhane’de okullar tatil edildi
Gümüşhane’de okullar tatil edildi Gümüşhane Valiliği, yoğun kar yağışının ardından kuvvetli buzlanma ve don olayı nedeniyle 11 Şubat Salı günü de il genelindeki tüm okulları tatil etti.
Kırsal Kalkınma Yatırımları ile Gümüşhane’ye 26 proje daha kazandırıldı
Kırsal Kalkınma Yatırımları ile Gümüşhane’ye 26 proje daha kazandırıldı Gümüşhane’ye Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Programı çerçevesinde 2020 yılında 26 projeye hibe desteği sağlanacak.
Gümüşhane yılın en soğuk gecesini yaşadı
Gümüşhane yılın en soğuk gecesini yaşadı Gümüşhane son günlerde etkili olan kar yağışının ardından 2020 yılının bugüne kadar ki en soğuk gecesini yaşadı.
Gümüşhane genelinde okullara kar tatili
Gümüşhane genelinde okullara kar tatili Gümüşhane Valiliği, yoğun kar yağışının ardından kuvvetli buzlanma ve don olayı nedeniyle 10 Şubat Pazartesi günü il genelindeki tüm okulları tatil etti.
\
"Tüketici değil üretici olmalıyız" dedi, organik pestil üretti Gümüşhane’de emekli öğretmen Zakir Ölmez ürettiği organik balı pestilde kullanarak internet ortamında satışını yapıyor.
Gümüşhane’de kar yağışı
Gümüşhane’de kar yağışı Gümüşhane’de dün başlayan kar yağışının ardından il genelinde 129 köy yolu ulaşıma kapanırken, kara yolu geçitlerinde zaman zaman sürücüler zorluklar yaşıyor.
Yokluğuna 5 gün dayanabildi
Yokluğuna 5 gün dayanabildi Gümüşhane’de yaşayan 70 yıllık evli Yusuf ve Şöhret Ulutaş çifti hastanede tedavi gördükleri sırada beş gün içinde ard arda vefat etti.
Vali Taşbilek’in mahalle buluşmaları devam ediyor
Vali Taşbilek’in mahalle buluşmaları devam ediyor Gümüşhane kent merkezindeki vatandaşların dertlerini ve taleplerini dinlemek üzere Vali Kamuran Taşbilek başkanlığında gerçekleştirilen mahalle toplantılarının....
Kelkit’te halk toplantısı yapıldı
Kelkit’te halk toplantısı yapıldı Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, başlattığı mahalle toplantılarının ardından bu kez ilçelerde halk toplantıları düzenlemeye başladı.
Gümüşhane’de karla mücadele çalışmaları gece gündüz devam ediyor
Gümüşhane’de karla mücadele çalışmaları gece gündüz devam ediyor Gümüşhane’nin yükseklerinde etkili olan kar yağışının ardından İl Özel İdaresine bağlı ekipler köy yollarını, özellikle de taşımalı eğitim sistemi kapsamındaki....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN