Back To Top
2019 AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AKSİS giriş: aksis.istanbul.edu.tr

2019 AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AKSİS giriş: aksis.istanbul.edu.tr

 - Son Güncelleme: 08.08.2019 Perşembe 10:01
2019 AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AKSİS giriş: aksis.istanbul.edu.tr
- A +

‘AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı?’ sorusu, sonuçların açıklanmasına günler kala daha çok merak edilir oldu. Üniversite eğitimlerini İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sayesinde sürdüren on binlerce aday, 6-7 Temmuz’da girdikleri AUZEF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor. Fakültenin AKSİS giriş sayfası olan ‘aksis.istanbul.edu.tr’ adresine giriş yaparak, sonuçları öğrenebilirsiniz…

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) Bahar Dönemi Bütünleme Sınavına giren on binlerce öğrenci, ‘2019 AUZEF bahar dönemi final sınav sonuçları açıklandı mı?’ sorusuna yanıt arıyor. Birçok bölümde öğrenimlerini sürdüren öğrenciler, geçen günlerde girdikleri sınav sonuçları için gün sayıyor. AKSİS girişi ile aksis.istanbul.edu.tr adresinden sonuçlar öğrenilecek. Peki 2019 AUZEF bahar dönemi bütünleme sınav sonuçları açıklandı mı? İşte detaylar…

AUZEF BAHAR DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

2019 AUZEF bahar dönemi bütünleme sınav sonuçları açıklandı. AUZEF sınavına girenler, sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyordu. 2019 AUZEF bahar dönemi bütünleme sınav sonuçları 8 Ağustos Perşembe günü açıklandı.

SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

AUZEF bahar dönemi final sınav sonuçları üniversitenin ‘aksis.istanbul.edu.tr’ adresinden AKSİS girişi ile öğrenilecek. Bu siteye girdikten sonra, ‘Kullanıcı Adı’ ve ‘Şifre’ bölümüne bilgilerinizi girdikten sonra sonuçlar bölgesinden sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

 19-07/13/auzef-sinav-sonuclari.jpg
SONUÇLARA İTİRAZ NASIL YAPILIR?


Sınav sonuçlarına itiraz, sınavın bitiş tarihinden itibaren üç gün içinde yapılır. Bu süre Fakülte Yönetim Kurulu kararı ile yeniden belirlenebilir. İtirazlar, kimlik bilgileri açık olmak koşulu ile yazılı dilekçe veya dijital ortamda yapılır. Belirlenen süre dışında yapılan itirazlar dikkate alınmaz. İtirazlar, Dekanlıkça incelenip sonuçlandırılır ve sonuçlar ilgili öğrenciye yazı ile veya elektronik ortamda bildirilir. Sınav sonuçlarına itiraz maddi hata yönünden incelenir. Cevap kâğıdı öğrenciye verilmez.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN  

AUZEF HAKKINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!

AUZEF, İstanbul Üniversitesi bünyesinde açıköğretim ve uzaktan öğretim programlarının faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009'dan beri uzaktan öğretim, 2011'den beri de açıköğretim kapsamında programlara öğrenci kabul eden AUZEF, bu kapsamda Türkiye'deki tek açık ve uzaktan öğretim hizmeti veren fakültedir. 2018 itibarıyla AUZEF bünyesinde 19 Lisans, 17 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 23'ü Açıköğretim, 18'i AUZEF'e bağlı Uzaktan Öğretim, 2'si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Öğretim programıdır.

AUZEF tüm öğrencilerine dünyanın her yerinde, internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

"Sınavsız İkinci Üniversite" kapsamında, yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler lisans veya ön lisans açıköğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan/mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açıköğretim programlarına kayıt yaptırabilirler.

AUZEF Mobil uygulamasıyla zaman ve mekandan bağımsız olarak, öğrencilerimiz ders materyallerine erişim sağlayabilirler.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN