Back To Top
Adaletin sağlanması için kadının ölmesi mi gerekiyor?

Adaletin sağlanması için kadının ölmesi mi gerekiyor?

 - Son Güncelleme: 14.01.2020 Salı 11:00
Adaletin sağlanması için kadının ölmesi mi gerekiyor?
- A +

Kadına şiddet dinmek bilmiyor. İstanbul’da bir kadın sokak ortasında sopayla öldüresiye dövüldü. Kadını yerde sürükleyip ‘Polisle gel, beni suçüstü yakalayın. Öldürürüm seni.’ diye tehditler savuran adam ise serbest bırakıldı.

MİKTAT ÇAKAR

Türkiye’nin kanayan yarası olan kadına şiddet dinmek binmiyor. İsyanbul Gaziosmanpaşa’da bir şahıs, bir kadını elindeki sopayla öldüresiye dövdü. Feci şekilde darp edilen talihsiz kadın aldığı sopa darbeleriyle yere düştü. Sokak ortasında kadına şiddet uygulayan şahıs, kadını yerlerde sürükledi. Darp edilen kadının “Şimdi karakola gidiyorum” demesi üzerine çılgına dönen şahıs “Polisle gel, beni suçüstü yakalayın. Ben bir şey yapmıyorum. Öldürürüm seni. Cehennemin dibine git. Bir daha bu kapıya gelme” diye bağırdı. Çevredeki kadın ve çocukların gözleri önünde yaşanan dehşet anları bir vatandaş tarafından telefonla kaydedildi. İzleyenlerin içini acıtan görüntülerde bir kadının eli sopalı bir şahıs tarafından darp edildiği görülüyor.

Yükleniyor...

Görüntülerdeki kişinin kadının şikayeti üzerine geçtiğimiz hafta gözaltına alındığı öğrenildi. Saldırıya uğrayan kadının, şüphelinin oğluyla arkadaşlık yaptığını ve uyuşturucu bağımlısı olduğunu söylediği kaydedildi. Gözaltına alınan şüphelinin savcılık tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN