Back To Top
Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş için sağanak alarmı

Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş için sağanak alarmı

 - Son Güncelleme: 18.07.2019 Perşembe 14:13
Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş için sağanak alarmı
- A +

Bu kez Tarım ve Orman Bakanlığı, 4 için kuvvetli yağış uyarısında bulundu. Acil Durum Yönetim Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş'ta beklenen kuvvetli gök gürültülü sağanağa karşı tedbirli olunması istendi.

Tarım ve Orman Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezi, Adana, Osmaniye, Hatay ve Kahramanmaraş'ta kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiğini açıklandı.

Acil Durum Yönetim Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Adana, Osmaniye ve Hatay çevreleri ile Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde beklenen gök gürültülü sağanağın akşam saatlerine kadar yerel olarak kuvvetli olacağının tahmin edildiği belirtildi. 

Açıklamada, meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar, yerel dolu yağışı ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı vatandaşlardan dikkatli ve tedbirli olunması istenildi.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN