Back To Top
AK Partili başkanın iş yerine silahlı saldırıda 4 kişiye gözaltı

AK Partili başkanın iş yerine silahlı saldırıda 4 kişiye gözaltı

 - Son Güncelleme: 16.09.2018 Pazar 22:02
AK Partili başkanın iş yerine silahlı saldırıda 4 kişiye gözaltı
- A +

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, sahibi olduğu beyaz eşya mağazasına dün gece pompalı tüfekle ateş açıldığını, olayla ilgili 4 kişinin gözaltına alındığını belirtti.

Gazetecilere açıklama yapan Çetinbaş, Hürriyet Caddesi üzerinde  bulunan beyaz eşya mağazasına dün gece saatlerinde bazı şahısların pompalı  tüfekle 4 el ateş ederek otomobille kaçtıklarını söyledi.

Olayla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları sonucu 4 kişinin  gözaltına alındığını bildiren Çetinbaş, olayın gözdağı vermek amaçlı  gerçekleştirildiğini ifade etti.

Çetinbaş, "Olayı gerçekleştiren kişileri kesinlikle tanımıyorum.  Ticari olarak da hiçbir alışverişim olmamıştır. Olay tamamen siyasidir. Bu alçak  eylem, tamamen gözdağı vermek için yapılmıştır. Bu olay bizi Kütahya'mıza hizmet  etme sevdamızdan kesinlikle alıkoyamayacaktır. Teslimiyetimiz ancak Rabbimizedir.  Olayı kısa sürede aydınlatan İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ediyorum."  ifadelerini kullandı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN