Back To Top
Akar'dan Barış Pınarı açıklaması: Mehmetçik'in morali çok yüksek

Akar'dan Barış Pınarı açıklaması: Mehmetçik'in morali çok yüksek

 - Son Güncelleme: 10.10.2019 Perşembe 12:43
Akar\'dan Barış Pınarı açıklaması: Mehmetçik\'in morali çok yüksek
- A +

Barış Pınarı Harekatı'nda son bilgileri veren Milli Savunma Bakanı Akar "Mehmetçik kahramanlık destanı yazarak görevini yerine getirmeye devam ediyor. Mehmetçik'in morali çok yüksek" ifadelerini kullandı.

Barış Pınarı Harekatı'nda son bilgileri veren Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar "Mehmetçik kahramanlık destanı yazarak görevini yerine getirmeye devam ediyor. Mehmetçik'in morali çok yüksek" ifadelerini kullandı.

Akar, AK Parti'nin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na gelişinde basın mensuplarının sorularını cevapladı. Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin soru üzerine Akar, harekat ile ilgili bilgilendirmenin Bakanlığın internet sitesi üzerinden yapıldığını belirtti. 

Harekatın büyük bir başarıyla sürdüğünü aktaran Akar, "Mehmetçik, kahramanlık destanı yazarak görevini yerine getirmeye devam ediyor. Mehmetçik'in morali çok yüksek. Sadece Mehmetçik'in değil, herkesin..." diye konuştu.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN