19.02.2020  14:41

Akşener Edirne'de pilav dağıttı, dönercinin derdini dinledi

İYİ Parti lideri Akşener, Edirne ziyaretinde meydanda halka etli pilav dağıttı. Bir dönerci esnafını ziyaret eden Akşener, "Seçim yok. Partimi övmeye gelmedim. İktidarı yermeye gelmedim" dedi.

+
-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iki günlük Edirne programı kapsamındaki İpsala ziyaretinde meydanda halka etli pilav dağıttı. Akşener, daha sonra bir dönerci esnafını ziyaret etti.

Akşener'in esnafla diyaloğu kameralara şöyle yansıdı:

“Türkiye sanal gündemlerle çok bunaldı. Çok da işine geliyor siyasetçilerin böyle büyük işler üzerine konuşmak. Halbuki buradaki sorun, dertler çok önemli. Siyasi rekabetin özelliği, sizin gözünüzün içine siyasetçiyi baktırmaktır. Şimdi ben ne yapmak istiyorum? Seçim yok. Partimi övmeye gelmedim. İktidarı yermeye gelmedim. Sadece esnafın, kadının, emeklinin, gencin, çiftçinin derdi nedir…Grup konuşmalarını tamamen onun üzerine kuracağım."

Akşener, esnafa şu ana kadar kaç kişinin döner yediğini sordu. Esnaf, bugün 100 kişinin döner yediğini belirtti. Esnaf, alım gücünün düştüğünü ve girdilerin pahalılaştığını ifade etti.

AJANSLAR

 

DİĞER HABERLER
PTT'den ücretsiz maske nasıl alınacak?
Kadın işçileri de unutmadı
Adım adı seyahat izin belgesi almanın yolu
Binlerce lira zarar etti
9 ilde 15 noktaya daha karantina
İBB sorumluluğunu yerine getirmeli
İşte karantinaya alınan il, ilçe, mahalle, köy listesi