Back To Top
Antalya Büyükşehir'den Saklıkent'e her gün ulaşım

Antalya Büyükşehir'den Saklıkent'e her gün ulaşım

 - Son Güncelleme: 12.01.2020 Pazar 17:45
Antalya Büyükşehir\'den Saklıkent\'e her gün ulaşım
- A +

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Saklıkent Kayak Merkezi'ne 7 gün toplu ulaşım imkanı sağlıyor. Antalyalılar, her gün 2 bin 400 rakımlı Saklıkent'e çıkarak kar keyfi yaşıyor.

Antalya'da Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi Başkanlığı, Saklıkent'e ulaşımı kolaylaştırmak amacıyla toplu taşıma seferlerine bu yıl da devam ediyor. Kent merkezine 50 kilometre uzaklıktaki Saklıkent Kayak Merkezi'ne vatandaşların toplu taşıma ile ulaşımını kolaylıkla sağlayacak 500 No'lu Otogar-Saklıkent Toplu Taşıma Hattı seferleri sürüyor.

20-01/12/antalya-saklikent-kaya2.JPG
HAFTADA 7 GÜN DÜZENLENECEK

Saklıkent’in fiziki koşullarına uygun konforlu ve güvenli toplu taşıma araçlarıyla gerçekleşen seferler, Antalyalıların kar keyfini doyasıya yaşaması için haftada 7 gün düzenleniyor. 500 nolu hat, saat 08.30'da Antalya Otogar'dan kalkıyor ve Dokuma Park-Özdilek-Çallı-Tıp Fakültesi-Uncalı Mezarlığı-Bahtılı-Doyran ve Saklıkent Yaylası güzergahında erişim sağlıyor. Hat, saat 15.30’da Saklıkent’ten dönüyor.

20-01/12/antalya-saklikent-kayak1.JPG

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN