Back To Top
AÖF bürosu çalışma saatleri | AÖF bürosu saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

AÖF bürosu çalışma saatleri | AÖF bürosu saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?

AÖF bürosu çalışma saatleri | AÖF bürosu saat kaçta açılıyor ve kapanıyor?
- A +

bürosu çalışma saatleri öğrenciler tarafından araştırılıyor. Öğrenciler kayıt yenileme, kart çıkarma gibi işlemler için AÖF bürosu çalışma saatlerini merak ediyor. 1982 yılında kurulan bu kurumla ilgili tüm bilgiler haberimizde. İşte bilmeniz gerekenler…

 

AÖF bürosu çalışma saatleri, açık öğretim fakültesinde eğitimlerini tamamlayan kişiler tarafından merak ediliyor. AÖF bürosu çalışma saatlerinde yeni kayıt, kayıt yenileme, öğrenci belgesi temini, askerlik tescil gibi işlemler yapılıyor. 19 lisans, 39 ön lisans programı bulunan bu eğitim kurumuyla ilgili bilmeniz gerekenleri derledik. İşte tüm bilgiler…

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ

Açık öğretim fakültesi, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesine bağlı bir fakültedir. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Sistemi 1982 yılında kurulmuştur. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Sistemi toplam 19 lisans, 39 ön lisans programıyla eğitim yapmaktadır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Sistemi, teknik alt yapısı, kalite düzeyi ve sürekli yenileyerek uyguladığı açık öğretim sistemi ile Türk Açık öğretim Sisteminde ülkemizde birçok ilk ve yenilikleri uygulamaktadır. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Sistemi ülkemizde yükseköğrenim talebini karşılamasının yanı sıra ilahiyat, tarım, sağlık, polis, kara, hava, deniz komutanlıklarına yönelik ön lisans ve lisans tamamlama ya da lisans eğitimi vermektedir.

20-01/11/aoffjpgg.jpg

ÇALIŞMA SAATLERİ

AÖF bürosu çalışma saatleri 08.30-17.00 saatleri arasındadır. 12.00-13.00 saatleri arasında öğle molası verilmektedir. Hafta sonları kapalıdır. Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de kapalıdır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN