Back To Top
AÖF final sonuçları erkene çekildi | AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF final sonuçları erkene çekildi | AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?

 - Son Güncelleme: 16.01.2020 Perşembe 10:32
AÖF final sonuçları erkene çekildi | AÖF final sonuçları ne zaman açıklanacak?
- A +

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin (AÖF) bu hafta sonu yapılacak final sınavlarının sonuçları kısa sürede açıklanacak. Yapılan açıklamada "Final sınav sonuçlarını da yine bu şekilde erken açıklayacağız. Öğrencilerimiz sınav sonuçlarını yine erken bekleyebilirler" ifadelerine yer verildi.

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi'nin (AÖF) bu hafta sonu yapılacak güz dönemi final sınavlarının sonuçlarının kısa sürede açıklanacağı duyuruldu.

Rektör Yardımcısı ve AÖF Dekan Vekili Prof. Dr. Selim Başar, 1 milyon 52 bin aktif öğrencisi bulunan Açıköğretim Sistemi'nin 2020 yılı itibarıyla dijitalleşme ve uluslararasılaşma noktasında önemli adımlar atacağını belirtti.

"YİNE REKOR SÜREDE SONUÇLARI AÇIKLAYACAĞIZ"

Öğrenci sayısı bakımından dünyada 3'üncü olan AÜ Açıköğretim Sistemi'nin 14-15 Aralık 2019'da gerçekleştirilen güz dönemi ara sınav sonuçlarının 5 gün gibi rekor bir sürede duyurulduğunu hatırlatan Başar, şöyle devam etti:

"Açıköğretim Sistemi'ndeki ders düzenlemeleri ve Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezindeki yazılımcı personelin hazırladığı yazılımlar bir araya gelince daha güzel ve hızlı bir sonuç ortaya çıktı. Bununla ilgili emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu, üniversitemiz için bir gururdur. Final sınav sonuçlarını da yine bu şekilde erken açıklayacağız. Öğrencilerimiz sınav sonuçlarını yine erken bekleyebilirler."

ESKİŞEHİR/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN