Back To Top
AÖF güz dönemi sınavı ne zaman? Anadolu Üniversitesi sınav takvimini duyurdu!

AÖF güz dönemi sınavı ne zaman? Anadolu Üniversitesi sınav takvimini duyurdu!

AÖF güz dönemi sınavı ne zaman? Anadolu Üniversitesi sınav takvimini duyurdu!
- A +

AÖF güz dönemi sınav tarihi yaklaşıyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin gireceği Güz Dönemi sınavları ve Bahar Dönemi sınavları tarihlerini duyurdu. Sınav hazırlıkları sürerken detaylar haberimizde...

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri güz dönemi sınavlarının ne zaman yapılacağını merak ediyordu. Anadolu Üniversitesi'nden beklenen açıklama geldi. Buna göre AÖF güz dönemi sınav takvimi şu şekilde:

AÖF GÜZ DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Anadolu Üniversitesi'nden yapılan açıklamaya göre; Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı aktif öğrencilerin 2019-2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi Ara Sınavları, 14 Aralık 2019 Cumartesi ve 15 Aralık 2019 Pazar günlerinde yapılacak.

 Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı ise 18 Ocak 2020 Cumartesi ve 19 Ocak 2020 Pazar günlerinde yapılacak.

AÖF SINAV YERLERİ AÇIKLANDI MI?

AÖF sınav yerleri henüz açıklanmadı. Açıköğretim Fakültesi sınav giriş belgeleri, sınav tarihinden bir hafta önce öğrencilerin erişimine açılıyor.

BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Bahar Dönemi Ara Sınavları 18-19 Nisan 2020’de, Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavları ise 13-14 Haziran 2020’de yapılacak. Öte yandan Yaz Okulu Sınavları’da 22-23 Ağustos 2020’de gerçekleşecek.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN