Back To Top
AÖF sınav giriş belgesi alma ve sınav giriş yeri sorgulama | 2020 AÖF final sınavı ne zaman?

AÖF sınav giriş belgesi alma ve sınav giriş yeri sorgulama | 2020 AÖF final sınavı ne zaman?

AÖF sınav giriş belgesi alma ve sınav giriş yeri sorgulama | 2020 AÖF final sınavı ne zaman?
- A +

AÖF finallerinin ne zaman yapılacağı konusu, finallere kısa süre kala daha bir yoğunluk kazandı. Üniversite eğitimlerini açıktan sürdürenlerin girdiği 2020 AÖF final sınav tarihleri belli oldu. Peki sınav giriş yeri nasıl öğrenilir? Sınav giriş belgesi https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim’den alınacak...

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim Fakültesinin yapacağı 2020 AÖF final sınavları için heyecan dorukta. Yapılan son dakika açıklamasında bu sınavların açıklanma tarihi erkene çekildi. Peki 2020 AÖF final sınavı ne zaman? Sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte sınav yeri sorgulama ekranı…

FİNAL SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANMASI ERKENE ÇEKİLDİ

2020 AÖF final sınavları 18-19 Ocak 2020’de yapılacak. 14-15 Aralık 2019 yılında yapılan güz dönemi vize sınav sonuçları 5 gün gibi rekor bir zaman içerisinde açıklanmıştı. Final sınavlarının da erkenden açıklanacağı belirtildi.

Rektör Yardımcısı ve AÖF Dekan Vekili Prof. Dr. Selim Başar, Açıköğretim Sistemindeki ders düzenlemeleri ve Bilgisayar Araştırma Uygulama Merkezindeki yazılımcı personelin hazırladığı yazılımların bir araya gelerek daha güzel ve hızlı bir sonucun ortaya çıkartıldığını vurgulayarak, bununla ilgili emeği geçen herkese teşekkür etti.

20-01/16/aoff.jpg

Bunun üniversite için bir gurur olduğunu kaydeden Başar, final sınav sonuçlarının da yine bu şekilde erken açıklayacaklarını bildirerek, öğrencilerin sınav sonuçlarını yine erken bekleyebileceklerini müjdeledi.

AÜ Açıköğretim Sisteminin 1 milyon 52 bin aktif öğrencisi bulunurken, 18-19 Ocak 2020’de yapılacak final sınavı için öğrencilerin giriş belgelerini, sistem üzerinden alması isteniyor.

GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYIN

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Öğrenciler, güz dönemi final sınavı için sınav giriş bilgilerini ANADOLU MOBİL uygulamasından görüntüleyebiliyor.

Fotoğraflı sınav giriş belgesinin dökümünü de aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu bölümüne Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası ve Anadolu Üniversitesi tarafından verilen şifre ile giriş yaparak kendi sayfalarından ya da AÖF Bürolarından alabiliyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN