Back To Top
AÖF vize sınavı yorumları | AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

AÖF vize sınavı yorumları | AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

 - Son Güncelleme: 15.12.2019 Pazar 12:25
AÖF vize sınavı yorumları | AÖF soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?
- A +

AÖF vize sınavı bugün sona erdi. Sınav yorumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Sınavın ardından binlerce aday sosyal medya hesabından sınav hakkında yorumlarını paylaştı. AÖF vize sınav yorumlarını sizler için derledik. Peki AÖF final sınavı ne zaman? Soru ve cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak?

AÖF vize sınavı 14-15 Aralık'ta gerçekleştirildi. Bugün sınava giren binlerce aday AÖF yorumlarını, soru ve cevaplarını merak ediyor. Sınav soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. AÖF sınav soruları ve cevaplarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor. 4 yanlış 1 doğru uygulamasından sonra öğrenciler, soruları daha dikkatli çözmeye başladı.

AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

20 sorunun sorulduğu 30 dakika boyunca öğrenciler yanlışın doğruyu götürmemesi için sorular üzerinde bolca düşünüyor. 2019 AÖF güz dönemi final sınavı ise 18 - 19 Ocak 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İşte AÖF vize sınav soruları ve yorumları detayları haberimizde...

AÖF SINAV YORUMLARI

Kübra: AÖF keşke sordunuz sorularda tam olarak neyi soruyorsunuz açıklamasını da yapsaydınız!

MK: AÖF ilk defa sınavlarım bu kadar güzel geçti

Hakan: 8 tane dersin 7 tanesini 1.oturum yapıp kalan 1 dersi 2. Oturuma bırakmak adamlığa sığmaz aöf

Elif: Vicdanınıza tüküreyim bu kadar zor sorulur mu be. O kadar çalış kenarda köşede ne varsa onu sorsunlar. Osmanlıca sana ayrıca . seni kullanan devleti seni müfredata alanı. Allah belanızı versin

Hexxler: Aöf de 20 soruyu 2dkda çözdüm :)

Can: Bugün AÖF sayesinde öğrendiğim ve hayat boyu kullanacağım kelime: "Havya" Çok kültürlendim. Lehim lazım mı abla? Arkadaş ben Radyo TV okuyorum, neden lehim nasıl yapılır diye soruyorsunuz? Ben büyüyünce elektrik devrelerini mi lehimleyeceğim?

Atanamayan sahaf: PAÜ Eğitim fakültesi a blok 3. Kat 26 nolu sınıfta 7 numaralı sırada AÖF sınavına girdim. Sıranın altından kitap çıktı. Sınavlardan önce gelip birileri kitap bırakıyor da olabilir.. Bu ciddiyetsizlikle o zaman boşuna girişte arama yapılmasın

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Ancak, bir önceki sınavların sonuçları, sınavın tamamlanmasının ardından 15 gün içerisinde açıklanmıştı. Buna göre, 2019 AÖF vize sınavı sonuçlarının 23-27 Aralık tarihleri arasında açıklanması bekleniyor.

AÖF VİZE SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

Sınav soruları ve cevapları henüz yayımlanmadı. AÖF sınav soruları ve cevaplarının önümüzdeki hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN