Back To Top
AÖL sınav soruları ve cevapları | AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için tıkla öğren

AÖL sınav soruları ve cevapları | AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için tıkla öğren

AÖL sınav soruları ve cevapları | AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için tıkla öğren
- A +

7 ve 8 Temmuz günleri yapılan (Açık Öğretim Lisesi) AÖL sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı ve AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için tıkla öğren linki haberimizde...

Bu gün tamamlanan AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖL sınavları 7 Temmuz sumartesi ve 8 Temmuz pazar günü yapıldı. Sınava giren öğrenciler AÖL soru ve cevaplarının ne zaman erişime açılacağını araştırıyorlar. İşte binlerce Açık Lise öğrencisinin merak ettiği soru ve cevaplara dair son dakika gelişmeleri ve (Açık Öğretim Lisesi ) AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için tıkla öğren linki...

AÖL soru ve cevaplarının sınavlar tamamlandıktan sonra erişime açılması bekleniyor.AÖL 3. dönem sınav soru ve cevapları için haberimizin devamındaki linke tıklayabilirsiniz. 

AÖL SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN 

7 VE 8 Temmuz günleri yapılan AÖL 3. dönem sınavı ile ilgili tüm gelişmeleri   http://aolweb.aol.meb.gov.tr/ adresi üzerinden sorgulanabilecek.

18-07/08/aol-sinav-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-1531080976.jpg

AÖL 3. DÖNEM SINAV SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

Açık Öğretim Lisesi 3. dönem sınavlarının soruları ve cevapları henüz yayınlanmadı. AÖL sınav soruları ve cevapları yayınlandığı haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

AÖL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Açık Öğretim Lisesi öğrencileri bu hafta 3. dönem sınavlarına katıldı. 7-8 Temmuz tarihinde yapılan AÖL sınavşarı sonrasında öğrenciler ınav sonuçlaırnın ne zaman açıklanacağını araştırmaya başladı. 2018 AÖL 3. Dönem sınav sonuçları 31 Temmuz 2018 tarihinde açıklanacak.

Yükleniyor...

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN