Back To Top
"Arabanın kapısını açmadı diye Bafra Belediyesi'ndeki işinden atıldı" iddiası

"Arabanın kapısını açmadı diye Bafra Belediyesi'ndeki işinden atıldı" iddiası

 - Son Güncelleme: 09.12.2019 Pazartesi 13:41
\
- A +

Güngören Belediyesi'nde yaşanan tuvalet nöbeti cezasının bir benzeri de Bafra'da yaşandı. Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısının, şoförünü kapısını açmadığı gerekçesiyle görevinden aldığı iddia edildi.

Güngören Belediyesi'ndeki bir görevliye verilen "tuvalet nöbeti" cezası tartışılmaya devam ederken, benzer bir haber de Samsun'un ilçesi olan Bafra Belediyesi'nden geldi.

Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar'ın şoförü olarak görev yapan Salih Küçük, başkan yardımcısının kapısını açmadığı gerekçesiyle görevden alındığını, eski çalıştığı yer olan zabıtalığa geri gönderildiğini ileri sürüldü.

Güngören Belediyesi'nin Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, "kendisini görüp ayağa kalkmadı" diye belediyede çalışan bir şoföre "tuvalet önünde oturma" cezası vermişti. Olayın duyulmasının ardından gelen tepkiler büyüyünce İpekçi istifa etmişti.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN