28.01.2020  07:09

ATA AÖF bütünleme sınav giriş belgesi nasıl alınır? ATA AÖF bütünleme sınav yerleri sorgula öğren

Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde sürdüren adayların gireceği bütünleme sınav giriş belgeleri erişime açıldı. Vize ve final sınavından başarısız olarak bütünlemeye girecek olanlar için ATA AÖF bütünleme sınav giriş yerleri sorgulama ekranına haberimizden ulaşabilirsiniz…

+
-

ATA-AÖF bütünleme sınav giriş belgesinin nasıl çıkartılacağı konusu merak ediliyor. https://obs.atauni.edu.tr/ adresine giriş yaparak; ‘T.C. / Kullanıcı Adı’ bölümü ve ‘Şifreniz’ kısmını doğru bilgilerle doldurun. Açılan sayfada ATA AÖF bütünleme sınav giriş yerlerini sorgulayıp öğrenebilirsiniz…

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAV GİRİŞ YERLERİ ERİŞİME AÇILDI

Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA-AÖF) tarafından gerçekleştirilecek bütünleme sınavı için sınav giriş yerleri belli oldu. Sınav giriş belgesinin çıktısını https://obs.atauni.edu.tr/ adresinden alabilirsiniz.

SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ÇIKARTILIR?

Buraya girdikten sonra ATA AÖF bütünleme sınav giriş belgesini almak için, ‘T.C. / Kullanıcı Adı’ bölümü ve ‘Şifreniz’ bölümünü doğru bir şekilde doldurduğunuza emin olun. Açılan sayfada, ‘Sınav ve Dersler’ bölümünün altında bulunan ‘Bütünleme Sınavı Giriş Belgeleri’ tıkladıktan sonra sınav giriş belgesini görüntüleyebilirsiniz.

Görüntülenen sınav giriş belgesini yazıcınız varsa klavyenizden, ‘CTRL + P’ kısa yolunu kullanarak bilgisayarınızın bağlı olduğu yazıcı donanımı seçip, ‘Yazdır’ ikonuna tıklamanız yeterli. Yazıcınız yoksa da çıktı alan yerlerden yardım isteyin.

20-01/28/ataaoff.jpg

BÜTÜNLEME SINAVI NE ZAMAN?

ATA-AÖF Güz Yarıyılı Bütünleme Sınavı 1-2 Şubat tarihleri itibarıyla Türkiye genelindeki 104 sınav merkezinde yapılacak.

ATA AÖF bütünleme sınavı giriş yerlerini öğrenmek, sınav giriş belgesinin çıktısını alabilmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVI YERLERİ SORGULAMA

 

 

DİĞER HABERLER
Koronavirüse yakalanan HDP'li başkana tahliye
İsteyen kayıt dondurabilecek
Sivas'ta korkunç kaza
İtalya ve İspanya'ya yardım
Nasuh tövbesi ile pişman olmak hayırlıdır
Pazar yerleri için yeni tedbirler
Adana'da 'tıbbi maske' operasyonu