Back To Top
ATA AÖF üç ders sınav sonuçları öğren | Sonuçlar açıklandı: https://obs.atauni.edu.tr giriş

ATA AÖF üç ders sınav sonuçları öğren | Sonuçlar açıklandı: https://obs.atauni.edu.tr giriş

ATA AÖF üç ders sınav sonuçları öğren | Sonuçlar açıklandı: https://obs.atauni.edu.tr giriş
- A +

Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nden sürdüren binlerce adayın girdiği ATA AÖF üç ders sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler, https://obs.atauni.edu.tr’ye giriş yaparak istedikleri sonuca ulaşabilir. İşte ATA AÖF üç ders sınav sonuçları…

ATA AÖF üç ders sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler, sonuçların açıklanmasıyla birlikte https://obs.atauni.edu.tr adresine giriş yaparak, sınav sonuçlarını öğreniyor. Üniversiteden mezun olacak adaylar, ATA AÖF üç ders sınav sonuçlarını buradan öğrenebilir…

ATA AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Mezuniyet için en çok üç dersi olan öğrencilerin girdiği ATA AÖF üç der sınav sonuçları, üniversitenin resmî internet adresi olan https://obs.atauni.edu.tr'den 2 Ağustos 2019 tarihi itibarıyla erişime açıldı. Üniversite tarafından yapılan açıklamada, sınava yönelik itirazların 6 Ağustos 2019 Salı gününe dek yapılacağı ifade edildi. ATA AÖF üç ders sınava giren adaylar, mezuniyet üç ders sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak da ulaşabilir. Adaylar, sonuçlarını kullanıcı adı ve şifreleri ile öğrenebilir.

19-08/03/ata-aof-sinav-sonuclari.jpg

SINAV İTİRAZLARI

Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyenler, üniversitenin resmî internet sayfasından, Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) bulunan 'Sonuç İtirazı' butonunu tıkladıktan sonra gerekli bilgileri doldurup, itirazlarını 6 Ağustos 2019 Salı günü saat 17:00'ye dek yapabilecek. Bu tarihten sonra gerçekleşen itirazlar değerlendirmeye alınmaz. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN