Back To Top
ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF OBS giriş ekranı | Final sınavı ne zaman?

ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF OBS giriş ekranı | Final sınavı ne zaman?

 - Son Güncelleme: 02.12.2019 Pazartesi 12:21
ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? ATA AÖF OBS giriş ekranı | Final sınavı ne zaman?
- A +

ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? Final sınavı ne zaman? sorularının yanıtı merak ediliyor. Sonuçlar henüz açıklanmadı. ATA AÖF OBS giriş ekranı haberimizde...

ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (ATA AÖF) eğitim gören öğrenciler 16-17 Kasım'da güz dönemi vize sınavına katıldı. Sınavın tamamlanmasının ardından soru ve cevaplar erişime açıldı. Vize sınavı soru ve cevaplarını görüntüleyen öğrenciler heyecan içinde sonuçları bekliyor. Peki, ATA AÖF vize sınav sonuçları açıklandı mı? 2019 ATA AÖF OBS giriş ile vize sınavı sonuçları sorgulama nasıl yapılır? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

ATA AÖF VİZE SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından vize sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçların bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Sınavın sonuçları Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)'den görüntülenebilecek. Sonuçlar hakkında üniversiteden resmi açıklama geldiğinde haberimizin içerisinde yer alacak.

ATA AÖF OBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

2019-2020 ATA AÖF SINAV TARİHLERİ

2019-2020 ATA AÖF vize sınavı 16-17 Kasım'da gerçekleştirildi.

Final sınavı 28-29 Aralık'ta, bütünleme sınavı ise 01-02 Şubat 2020 tarihinde yapılacak.

Bahar dönemi vize sınavı 28-29 Mart, final sınavı 16-17 Mayıs, bütünleme sınavı ise 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde uygulanacak.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN