Back To Top
Atatürk Havalimanı'nda taşınma hazırlıkları başladı

Atatürk Havalimanı'nda taşınma hazırlıkları başladı

 - Son Güncelleme: 13.03.2019 Çarşamba 21:23
Yükleniyor...
- A +

6 Nisan’da yapılacak son uçuşun ardından kapanacak olan Atatürk Havalimanı’nda taşınma hazırlıkları başladı. Büyük taşınma sonrası güvenlik zafiyeti yaşanmaması için Atatürk Havalimanı çevresinin telle çevrildiği görüldü.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Atatürk Havalimanı’nın İstanbul Havalimanı’na taşınması ardından yaşanabilecek güvenlik zafiyetine karşı önlemlerini artırdı. Taşınma işleminin başlaması ve bitmesinin ardından, güvenlik zafiyeti yaşanmaması için, Atatürk Havalimanı’nın bazı bölgelerine demir teller çekilmeye başladı.

Taşınmanın ardından güvenlik görevlilerinin yeterli olamayacağı noktalara demir tel ve kapılar yapılacak. Giriş çıkışlar buralardan kontrollü bir şekilde yapılacak.

19-03/13/ce19b028-5bbe-4116-8c83-af07f8987fa5.jpg

Devlet Hava Meydanları İşletmesi, taşınmanın ardından herhangi bir hırsızlık olayı veya yağmalama olaylarına karşı tüm önlemleri aldı.

İSTANBUL/İHA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN