Back To Top
AUZEF bütünleme sınav sonuçları öğren 2019 | https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ giriş

AUZEF bütünleme sınav sonuçları öğren 2019 | https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ giriş

AUZEF bütünleme sınav sonuçları öğren 2019 | https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ giriş
- A +

İstanbul Üniversitesi AUZEF bütünleme sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ girişi ile bu işlemi gerçekleştirebilir. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Dönemi Telafi (Bütünleme) Sınavı sonuçları açıklandı. Detaylar karar.com’da…

 

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) telafi yani bütünleme sınav sonuçları açıklanınca adaylar da ‘https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ girişi ile AUZEF bütünleme sınav sonuçları öğren’mek istiyor. Tüm bu gelişmeler ise karar.com’da yer alıyor…

AUZEF BAHA DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde (AUZEF) sürdüren binlerce öğrencinin girdiği bahar dönemi telafi yani bütünleme sınav sonuçları açıklandı. Üniversitenin resmî Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşılma, sonuçların açıklandığı bildirildi. Sonuçlara AKSİS girişi ile https://acikogretim.istanbul.edu.tr/ sayfasından ulaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki linke tıklayarak, karşınıza çıkan sayfada kullanıcı adı ve girişi ile doğrudan sonuçlara ulaşabilirsiniz.

19-08/08/auzef-butunleme-sinav-sonuclari-ogren.jpg

AUZEF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

Daha önceki senelerde AUZEF sınav soru ve yanıtları sınavdan 2 gün sonra öğrencilerle paylaşılıyordu. Bu yılki sınav soruları ve cevapları ile ilgili henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN