Back To Top
AUZEF vize sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF soru ve cevap anahtarı yayınlandı mı?

AUZEF vize sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF soru ve cevap anahtarı yayınlandı mı?

AUZEF vize sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF soru ve cevap anahtarı yayınlandı mı?
- A +

AUZEF soru ve cevap anahtarı önümüzdeki günlerde yayınlanacak. 23-24 Kasım'da İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) vize sınavına giren binlerce öğrenci doğru ve yanlış sayılarını öğrenmek için soru ve cevap anahtarını bekliyor. Peki AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2019-2020 güz dönemi vize sınavı 23-24 Kasım'da gerçekleştirildi. Sınav sonuçlarını heyecanla bekleyen öğrenciler, sınavda işaretledikleri şıkların doğruluğunu teyit etmek için soruları ve cevapları araştırmaya başladı.

Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 AUZEF vize sınavı soruları ve cevapları yayınlandı mı? İşte ayrıntılar....

AUZEF VİZE SINAVI SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

23-24 Kasım'da gerçekleştirilen AUZEF vize sınavının soruları ve cevapları henüz erişime açılmadı. Soru ve cevapların bu hafta içerisinde yayınlanması bekleniyor.

AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sonuçların sınavın tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sonuçlar, öğrenme yönetim sistemi (açıköğretim öğrencileri için https://acikogretim.istanbul.edu.tr , uzaktan öğretim öğrencileri için http://ue.istanbul.edu.tr ) üzerinden açıklanıyor. Öğrenciler, Öğrenci Otomasyon Sistemi'ne (AKSİS) giriş yaparak sol sütundaki "SINAVLARIM" sekmesini takip ederek notlarına ulaşabilecekler.

AUZEF SINAV TARİHLERİ

2019-2020 eğitim öğretim güz dönemi vize sınavları için geri sayım başladı. AUZEF ara sınavları 23 Kasım ve 24 Kasım tarihleri aralığında gerçekleştirilecek. 

AUZEF ara sınavları: 23 Kasım ve 24 Kasım 2019

Güz dönemi final sınavları: 11 Ocak ve 12 Ocak 2020

Vize, Bitirme, Telafi ve Tek Ders Sınavı Tarihleri Güz Dönemi Bahar Dönemi
Ara Dönem (Vize) Sınavları 23 - 24 Kasım 2019 09 -10 Mayıs 2020
Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 11 - 12 Ocak 2020 04 - 05 Temmuz 2020
Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları) 15 - 16 Şubat 2020 08 - 09 Ağustos 2020
Mezuniyete Üç Ders Sınavı 05 Eylül 2020

AUZEF NEDİR?

AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN