Back To Top
Bakan Gül'den 'Ayşe Tuba Arslan' açıklaması: Bu feryadı işitmeyen uygulama inceleniyor

Bakan Gül'den 'Ayşe Tuba Arslan' açıklaması: Bu feryadı işitmeyen uygulama inceleniyor

 - Son Güncelleme: 02.12.2019 Pazartesi 13:01
Bakan Gül\'den \'Ayşe Tuba Arslan\' açıklaması: Bu feryadı işitmeyen uygulama inceleniyor
- A +

Eskişehir'de eski kocası tarafından satırla katledilmeden önce 23 kez savcılığa başvuru yaptığı ortaya çıkan Ayşe Tuğba Arslan cinayeti ile ilgili konuşan Adalet Bakanı Gül "Ayşe Tuğba Arslan şimdi aramızda olabilirdi. Bu can kurtarılabilinirdi dediğimiz nice canlar aramızda olabilirdi. Bu feryadı işitmeyen uygulama HSK tarafından incelenmektedir" diye konuştu.

Eskişehir'de eski kocası tarafından satırla katledilmeden önce 23 kez savcılığa başvuru yaptığı ortaya çıkan Ayşe Tuğba Arslan cinayeti ile ilgili konuşan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül "Ayşe Tuğba Arslan şimdi aramızda olabilirdi. Bu can kurtarılabilinirdi dediğimiz nice canlar aramızda olabilirdi. Bu feryadı işitmeyen uygulama HSK tarafından incelenmektedir" diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesi Vişnelik Mahallesi'ndeki anaokulunda yardımcı personel olarak çalışan iki çocuk annesi Ayşe Tuba Arslan, 11 Ekim'de mesai bitiminde evine dönerken 6 ay önce boşandığı Yalçın Özalpay'ın (52) saldırısına uğramıştı. Eski eşini satırla yaralayan şüpheli kaçmaya çalışırken çevredekiler tarafından darbedilmişti. Ağır yaralanan Arslan hastaneye kaldırılmış, iki gün süren tedavisinin ardından gözaltına alınan Yalçın Özalalpay tutuklanmıştı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN