Back To Top
Bakan Pakdemirli'den 'çamaşır sulu döner' açıklaması

Bakan Pakdemirli'den 'çamaşır sulu döner' açıklaması

 - Son Güncelleme: 24.01.2020 Cuma 16:41
Bakan Pakdemirli\'den \'çamaşır sulu döner\' açıklaması
- A +

Son dakika haberi... Bakan Pakdemirli, dönere çamaşır suyu katıldığı iddialarına cevap verdi. Pakdemirli, "Haberdeki derneğin başkanını aradım. Ona 'Nerede çamaşır suyu kullanıldığını söyleyin, biz gidip denetleyeceğiz' dedim. Bir tane dahi gösteremedi. 'Peki neden bu haberi yaptırdın' dediğimizde de 'Biz burada döner üretiyoruz, insanlar kendileri hazırlamasın diye' yanıtını verdi. Ismarlama bir haber" dedi.

Pakdemirli'nin açıklamaları şöyle:

"Haberdeki derneğin başkanını aradım. Ona 'Nerede çamaşır suyu kullanıldığını söyleyin, biz gidip denetleyeceğiz' dedim. Bir tane dahi gösteremedi. 'Peki neden bu haberi yaptırdın' dediğimizde de 'Biz burada döner üretiyoruz, insanlar kendileri hazırlamasın diye' yanıtını verdi. Ismarlama bir haber. Böyle bilgi kirliliklerine karşı da savaşıyoruz. Bunun için de bir yasa çıkarılacak. Önüne gelen 'Bunu yiyin, şunu yemeyin' diyemeyecek"

Son dakika haberinin ayrıntıları hazırlanıyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN