Back To Top
Bakan Selçuk'tan Meclis'te ilk nöbet yorumu: Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi

Bakan Selçuk'tan Meclis'te ilk nöbet yorumu: Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi

 - Son Güncelleme: 23.10.2019 Çarşamba 14:28
Bakan Selçuk\'tan Meclis\'te ilk nöbet yorumu: Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi
- A +

Meclis'te başlatılan 'Nöbetçi Bakan' uygulamasında ilk nöbet görevini üstlenen Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi. Bakan oldum, Meclis'te yine ilk nöbeti ben tutum" dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBBM) getirilen "Nöbetçi Bakan" uygulamasında ilk nöbet görevini üstlenen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından konuyla alakalı espirili bir paylaşımda bulundu ve "Yine ilk nöbet" bana düştü ifadesinde bulundu.

Selçuk, TBMM'de her hafta için 3 "Nöbetçi Bakan" uygulaması kapsamındaki dünkü nöbetine ilişkin Twitter'dan paylaşımda bulundu.

Paylaşımında öğrenciyken çok nöbet tuttuğunu ifade eden Bakan Selçuk, "Öğretmenlikten hatırladığım 'sen gençsin, tutarsın' sözleriydi. Askerlikte ilk nöbet bana düşerdi genelde. Bakan oldum, Meclis'e 'Nöbetçi Bakan' uygulaması getirildi, yine ilk nöbeti ben tutum. Tüm nöbetçi öğretmenlere selam ederim, sizinleyim :)" değerlendirmesinde bulundu.

19-10/23/c-1571820262.jpg

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN