Back To Top
Bekçilik sınav sonuçları bugün açıklanıyor! Saat kaçta açıklanacak? Sınav sonucu sorgula

Bekçilik sınav sonuçları bugün açıklanıyor! Saat kaçta açıklanacak? Sınav sonucu sorgula

 - Son Güncelleme: 07.08.2019 Çarşamba 09:02
Bekçilik sınav sonuçları bugün açıklanıyor! Saat kaçta açıklanacak? Sınav sonucu sorgula
- A +

Bekçilik sınav sonuçları bugün açıklanıyor! Saat kaçta açıklanacak? Sınav sonucu nasıl sorgulanır? 13 Temmuz'da girilen sınavın sonuçları bugün açıklanacak. Aynı zamanda itirazlar da bugün gerçekleştirilecek. Sonuçların açıklanma saati belirtilmedi. Peki Bekçilik sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte tüm detaylar...

Bekçilik sınav sonucu açıklandı mı? Bekçilik sonuçları saat kaçta açıklanacak? Bekçilik sınav sonuçları bugün açıklanıyor. 2019 Bekçilik sınavı 13 Temmuz'da gerçekleştirilmişti.

Polis Akademisine bağlı mahalle bekçisi olmak isteyen on binlerce gencin girdiği bekçilik sınav sonuçları ile iligli son dakika bilgiler araştırılıyor.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Bekçilik sınavının sonuçları bugün (7 Ağustos 2019) açıklanacak. Açıklanacağı saat net olarak verilmedi. Sonuçlara itirazlar ise yine 7 Ağustos'ta saat 17.00’ye kadar yapılacak.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Bekçilik sınav sonuçları nereden öğrenilecek? https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr veya http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinden ya da direkt olarak aşağıdaki linke tıklayarak sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

BEKÇİLİK SINAV SONUÇLARI 2019 - TIKLAYIN

BEKÇİ ALIMI SINAVINA İTİRAZ EDECEKLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKENLER

MEB, Bekçilik sınavına itiraz edenlerin bazı kurallara uygunluk göstermesi gerektiğini belirtiyor. İşte itiraz etmek isteyenlerin bilmesi gerekenler…

“Adaylar, sınav sorularına ve uygulamasına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının https://www.pa.edu.tr ve www.meb.gov.tr ve/veya http://odsgm.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanmasını takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde, sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarını ise sonuçlarının https://www.pa.edu.tr/, www.meb.gov.tr ve/veya http://odsgm.meb.gov.tr internet adreslerinde ilan edildiği tarihi takip eden en geç 2 (iki) iş günü içerisinde Polis Akademisi Başkanlığına yapacaklardır. İtirazlara yönelik tüm sonuçlar adaylara Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bildirilecektir.

Adaylar itiraz başvurularını, MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır.

Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T.C. kimlik numarası, imza, adres ve ekinde dekontu olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

Başvurusu ya da sınavı geçersiz sayılan, sınava girmeyen, sınava alınmayan ya da sınavdan çıkarılan adayların bu konuyla ilgili itiraz başvuruları dikkate alınmaz.”

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN