Back To Top
Bisanthe Photo Uluslararası Fotoğraf Festivali

Bisanthe Photo Uluslararası Fotoğraf Festivali

 - Son Güncelleme: 05.09.2018 Çarşamba 13:52
Bisanthe Photo Uluslararası Fotoğraf Festivali
- A +

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Bisanthe Photo Uluslararası Fotoğraf Festivali toplantısı yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, 6-9 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek olan Bisanthe Photo 1. Uluslararası Fotoğraf Festivali hazırlıkları kapsamında, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve komite üyelerinin katıldığı toplantı gerçekleştirildi.

Festival komitesi üyeleri, toplantıda ayrıca festival kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasını da değerlendirdi.

Festival kapsamında, 400'ün üzerinde katılımcıdan gelen 1800'den fazla fotoğrafın değerlendirmesi seçici kurul tarafından yapıldı.

Eşkinat, festival komitesinden hazırlıklarla ilgili bilgi alırken, toplantıda yarışma jürisini oluşturan Kuratör Onur Ercoşkun, Tekirdağ Fotoğraf Sanatı Derneği (TEFSAD) Başkanı Mehmet Çevik ve Edirne Fotoğraf Derneği (EFOD) Başkanı Serdar İyiyiz'in yanı sıra Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Temsilcisi Ahmet Akın da yer aldı.
AA

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN